Bir Gün CEO programı tamamlandı

  1. Eğitim
Video: Bir Gün CEO programı tamamlandı
Bugünün ve geleceğin liderlerini buluşturan "Bir Gün CEO" programı tamamlandı. Odgers Berndtson <a class="in-news-link" href="/turkiye" target="_blank" title="Türkiye haberleri">Türkiye</a>'nin 20. yılında hayata geçen sosyal sorumluluk projesi, geleceğin iş dünyasına ışık tuttu.

Bugünün ve geleceğin liderlerini buluşturan "Bir Gün CEO" programı tamamlandı. Odgers Berndtson Türkiye'nin 20. yılında hayata geçen sosyal sorumluluk projesi, geleceğin iş dünyasına ışık tuttu.

Odgers Berndtson Türkiye'nin Ekim 2017'de başlayan programı, yoğun bir değerlendirme ile seçilen başarılı öğrencileri Türkiye'nin köklü 15 şirketinin CEOEları ile bir araya getirdi. Öğrenciler "Bir Gün CEO" programı ile iş dünyası için somut adımlar atma fırsatı yakaladılar.

Dünyaca ünlü besteci şef ve iletişim uzmanı Rob Kapilow, iş dünyasından katılımcılara liderliğin geleceği hakkında müzikal bir seminer verdi. Lidersiz takımlar yönetmek üzerine keyifli bir sunum yaptı. Kapılow sunumlarında orkestra yönetmekle bir şirket yönetmenin arasındaki ilişkiyi anlattı.

Rob Kapilow yarın akşam "Bir Gün CEO" programının gala gecesinde İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası eşliğinde CEO ve öğrencilerle ufuk açıcı bir performans sergileyecek.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS