Hava Durumu (05-05-2019)

Video: Hava Durumu (05-05-2019)
Haftanın son gününde Batı bölgelerden tekrar yağış geliyor. Marmara’da, Ege’de, Batı Akdeniz’de ve İç Anadolu’nun batı kesimlerinde olacak yağışlar, özellikle Marmara’nın güneyinde ve Ege’de gök gürültülü sağanak şeklinde bekleniyor. Yurdun orta ve doğu kesimlerine ise yağış yeni haftanın ilk günlerinde gelecek. Bu gelen yağışlar sıcaklığı düşürmüyor, aksine birkaç derece daha yükseliyor ancak sert sıcaklık düşüşü Salı günü bekleniyor. Özellikle Marmara’da, Ege’de, Karadeniz’de hissedilir azalış olacak. Düşüş yer yer 7-8 dereceyi bulabilir. Denizlerimizde rüzgarlar Marmara, Ege ve Akdeniz’in batısında kuvvetli. Diğer denizlerimizde ise orta kuvvette ve büyük çoğunluğu güney yönlerden esiyor.

Haftanın son gününde Batı bölgelerden tekrar yağış geliyor. Marmara’da, Ege’de, Batı Akdeniz’de ve İç Anadolu’nun batı kesimlerinde olacak yağışlar, özellikle Marmara’nın güneyinde ve Ege’de gök gürültülü sağanak şeklinde bekleniyor. Yurdun orta ve doğu kesimlerine ise yağış yeni haftanın ilk günlerinde gelecek. Bu gelen yağışlar sıcaklığı düşürmüyor, aksine birkaç derece daha yükseliyor ancak sert sıcaklık düşüşü Salı günü bekleniyor. Özellikle Marmara’da, Ege’de, Karadeniz’de hissedilir azalış olacak. Düşüş yer yer 7-8 dereceyi bulabilir.
Denizlerimizde rüzgarlar Marmara, Ege ve Akdeniz’in batısında kuvvetli. Diğer denizlerimizde ise orta kuvvette ve büyük çoğunluğu güney yönlerden esiyor.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS