Hava Durumu (06-05-2019)

Video: Hava Durumu (06-05-2019)
Yeni haftanın ilk gününde ağırlıkla orta ve doğu bölgelerde olmak üzere yurda dağılmış yağışlar bekleniyor. Yağışlar sıcaklığı pek aşağıya çekmeyecek ancak Salı günü Balkanlar üzerinden giriş yapacak yeni yağışlı hava sistemi Marmara’da, Ege’de, Karadeniz, İç Anadolu ve Akdeniz’in batısında hem gök gürültülü sağanak yağışlar yapacak hem de sıcaklıkları 5-6 derece düşürecek. Düşen sıcaklıklarda birkaç gün artış beklenmiyor. Yağışlar ardından gelen günlerde de kesintilerle devam edecek. Denizlerimizde rüzgarlar çoğunlukla güneyli, Marmara, Ege ve Batı Karadeniz ve Batı Akdeniz açıklarında kuvvetli diğer denizlerimizde orta kuvvette esiyor.

Yeni haftanın ilk gününde ağırlıkla orta ve doğu bölgelerde olmak üzere yurda dağılmış yağışlar bekleniyor. Yağışlar sıcaklığı pek aşağıya çekmeyecek ancak Salı günü Balkanlar üzerinden giriş yapacak yeni yağışlı hava sistemi Marmara’da, Ege’de, Karadeniz, İç Anadolu ve Akdeniz’in batısında hem gök gürültülü sağanak yağışlar yapacak hem de sıcaklıkları 5-6 derece düşürecek. Düşen sıcaklıklarda birkaç gün artış beklenmiyor. Yağışlar ardından gelen günlerde de kesintilerle devam edecek.
Denizlerimizde rüzgarlar çoğunlukla güneyli, Marmara, Ege ve Batı Karadeniz ve Batı Akdeniz açıklarında kuvvetli diğer denizlerimizde orta kuvvette esiyor.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS