Hava Durumu (14-10-2018)

izlenme 3,414
Video: Hava Durumu (14-10-2018)
Haftanın son gününde yurdun büyük kısmında hava yine bulutlanıyor, yağışlar var. Ege ve Akdeniz’de gök gürültülü sağanak şeklinde olacak. İç Anadolu-Karadeniz-Doğu Anadolu’da ise yerel sağanaklar şeklinde yağışlar görülecek. Yağış Marmara’nın güneyinde de ara ara sağanağa dönüyor, sıcaklıklarda ciddi bir dalgalanma yok. Son günlerdeki değerler korunuyor ancak Marmara’da Kuzey Ege’de kuvvetli poyrazla beraber hissedilen sıcaklıklar yine gerçek değerlerin altında kalıyor. Denizlerimizde rüzgar ağırlıkla Marmara, Batı Karadeniz ve Kuzey Ege’de kuvvetli, orta kuvveti aşıyor. Diğer denizlerimizde yaklaşık orta kuvvette ve altında rüzgara sahip.

Haftanın son gününde yurdun büyük kısmında hava yine bulutlanıyor, yağışlar var. Ege ve Akdeniz’de gök gürültülü sağanak şeklinde olacak. İç Anadolu-Karadeniz-Doğu Anadolu’da ise yerel sağanaklar şeklinde yağışlar görülecek. Yağış Marmara’nın güneyinde de ara ara sağanağa dönüyor, sıcaklıklarda ciddi bir dalgalanma yok. Son günlerdeki değerler korunuyor ancak Marmara’da Kuzey Ege’de kuvvetli poyrazla beraber hissedilen sıcaklıklar yine gerçek değerlerin altında kalıyor.
Denizlerimizde rüzgar ağırlıkla Marmara, Batı Karadeniz ve Kuzey Ege’de kuvvetli, orta kuvveti aşıyor. Diğer denizlerimizde yaklaşık orta kuvvette ve altında rüzgara sahip.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS