{$ day.Temps.HighTemp $} °

Hava Durumu (04-12-2022)

Video: Hava Durumu (04-12-2022)

Haftanın son gününde yağışlar Orta ve Doğu Karadeniz’de sağanak, Doğu Anadolu’nun kuzeyinde yer yer kar yağışı şeklinde görülüyor. Güney bölgelerde az bulutlu bir hava görülürken yurdun kalanında parçalı ve çok bulutlu bir gökyüzü hakim.

Denizlerde rüzgar Marmara’nın Karadeniz kıyıları ile Kuzey Ege’de kuzeydoğu yönlerden kuvvetli esiyor. Diğer kıyılarda orta kuvvet ve altında rüzgarların esmesi bekleniyor.

Marmara Bölgesinde kapalı, bulutlu bir hava hakim. Sıcaklık 12 ile 15 derece arasında ölçülüyor. Yeni hafta başında da benzer bir hava durumu bekleniyor.

Ege Bölgesinde parçalı bulutlu bir gökyüzü görülüyor. İç kesimlerde zaman zaman sis de etkili oluyor. Sıcaklık İzmir’de 18, Muğla’da 16, Afyonkarahisar’da 14 derece ölçülüyor.

Akdeniz Bölgesinde hava az bulutlu. Sıcaklık bölgede en yüksek 22-24 derecelerde ölçülüyor. Pazartesi günü gökyüzü de sıcaklılar da durumunu koruyor.

İç Anadolu Bölgesinde sisli ve puslu bir hava hakim. Sıcaklık bölgede en yüksek 11-12 derecelerde ölçülüyor. Sivas dolaylarında sıcaklık 10 derecenin altında kalıyor.

Karadeniz Bölgesinde bulutlu ve yağışlı bir hava var. Yağış daha çok orta ve doğu kentlerde etkili oluyor. Sıcaklık Bolu’da 11, Samsun’da 13, Trabzon’da 14 derece ölçülüyor.

Doğu Anadolu Bölgesinin kuzey kesimlerinde bulutlu bir hava var. Kars dolaylarında kar yağışı da görülüyor. Sıcaklık doğu kesimlerde 3-4 derece ölçülüyor. Batı kentlerde ise sisli bir hava var. Sıcaklık da 10-11 derecelerde seyrediyor.

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde az bulutlu bir gökyüzü hakim. Sıcaklık bölgede 15 ile 18 derece arasında ölçülüyor. Pazartesi günü gökyüzü durumunu koruyor, sıcaklık yer yer 15 derecenin altına iniyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS