Hava Durumu (08-04-2021)

Video: Hava Durumu (08-04-2021)

Marmara Bölgesi'nin batısında kar yağabilir. Orta Karadeniz’de, Ege ve Batı Akdeniz’de sağanak yağmur etkili olabilir. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer yer bulut görülebilir. Rüzgar Karadeniz ve Marmara Denizi'nde genellikle kuzey yönlerden orta ve orta kuvvettin altında esecek. Ege ve Akdeniz’de ise genellikle güney yönlerden yine orta ve orta kuvvetin altında rüzgarlar bekleniyor. İstanbul’da yağmur bekleniyor, sıcaklık 8 derece. Ankara’da yağmur görülebilir, sıcaklık 17 derece. İzmir’de sağanak yağmur bekleniyor, sıcaklık 18 derece. Bursa’da yağmur etkili olabilir, beklenen sıcaklık 13 derece.

Marmara Bölgesi'nin geneli yağışlı. Edirne dolaylarında karla karışık yağmur görülebilir. Cuma günü Kocaeli çevresinde gök gürültülü sağanak yağmur bekleniyor. Cumartesi günü yine Kocaeli çevresi yağmurlu.

Ege Bölgesi'nde Kütahya dolaylarında yağmur, Denizli-Muğla-Afyonkarahisar çevresinde ise sağanak yağmur bekleniyor. Cuma günü Kütahya ve Afyonkarahisar dolaylarında karla karışık yağmur etkili olabilir.

Akdeniz Bölgesi'nde Antalya çevresinde sağanak yağmur görülebilir. Sağanak yağmur, cuma-cumartesi günleri Mersin-Adana-Hatay dolaylarında etkili olabilir.

İç Anadolu Bölgesi'nde Eskişehir çevresinde sağanak yağmur bekleniyor. Cuma günü Eskişehir dolaylarında yer yer kar görülürken; Konya Kayseri Sivas çevrelerinde ise karla karışık yağmur görülebilir.

Karadeniz Bölgesi'nde Bolu çevresinde yağmur, Samsun dolaylarında ise sağanak yağmur bekleniyor. Cuma-cumartesi Bolu çevresinde kar yağabilir. Yine cumartesi günü Gümüşhane dolaylarında karla karışık yağmur bekleniyor.

Doğu Anadolu Bölgesi'nde yer yer bulut görülebilir. Hakkari dolaylarında ise bulutlar artıyor. Cuma günü Kars-Erzurum Hakkari dolaylarında hafif yağmur görülebilir. Cumartesi günü Malatya dolaylarında sağanak yağmurun etkili olacağı tahmin ediliyor.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde gökyüzü parçalı bulutlu. Cumartesi günü Gaziantep dolaylarında sağanak yağmur görülebilir.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS