{$ day.Temps.HighTemp $} °

Hava Durumu (08-12-2022)

Video: Hava Durumu (08-12-2022)

Yurdun genelinde bugün hava durumu nasıl olacak? Detaylar haberimizde...

Marmara Bölgesinin genelinde sağanak yağışlar etkili oluyor. Sıcaklık İstanbul’da 15, Edirne’de 16, Bursa’da 18 derece ölçülüyor. Cuma günü sıcaklıklar 1-2 derece daha yükseliyor.

Ege Bölgesinin de geneli yağışlı. Muğla dolaylarında yağışların kuvvetli olması bekleniyor. Sıcaklık bölgede 11 ile 16 derece arasında seyrediyor. Yağışların Cuma günü kıyı kesimlerde devam etmesi bekleniyor.

Akdeniz Bölgesi de yağışlı havanın etkisi altında. Batı kentlerde bu yağışlar kuvvetli şekilde görülecek. Sıcaklık ise bölgede en yüksek 15 ile 20 derece arasında ölçülüyor. Cuma günü ise orta ve doğu kesimlerde yağış kesiliyor, hava açıyor.

İç Anadolu Bölgesinde hava parçalı ve çok bulutlu. Yer yer sis de etkili oluyor. Sıcaklık ise bölgede 9 ile 12 derece arasında salınıyor.

Karadeniz Bölgesinde az bulutlu bir hava var. Bölgenin batı ve yüksek kesimlerinde zaman zaman sis de görülüyor. Sıcaklık Bolu’da 12, Samsun ve Trabzon’da 16 derece ölçülüyor.

Doğu Anadolu Bölgesinin batı kentlerinde hava yağmurlu. Bölgenin kalanında ise sisli puslu bir hava var. Sıcaklık bölgede en yüksek 5 ile 10 derece arasında ölçülüyor. Gece ise doğu kesimlerde sıfırın altında 5 derecelere kadar düşüyor.

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde Gaziantep dolaylarında yerel sağanaklar görülüyor. Bölgenin kalanında ise az bulutlu bir hava hakim. Önümüzdeki günlerde de yağış beklenmiyor. Sıcaklık ise bölgede en yüksek 13-14 derecelerde ölçülüyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS