Hava Durumu (10-04-2021)

Video: Hava Durumu (10-04-2021)

Ülkenin batısına bulutlu bir hava hakim. Karadeniz ve İç Anadolu Bölgesi'nde yer yer hafif kar yağışı bekleniyor. Akdeniz Bölgesi'nde gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Sıcaklıklar mevsim normallerinin altında ölçülüyor.

Rüzgar kıyılarda şiddetini artırıyor. Antalya ve çevresinde kuvvetli rüzgar etkili olacak.

İstanbul'da yağmur bekleniyor. Pazar ve Pazartesi gökyüzü çok bulutlu. Ankara'da hava bulutlu, pazar, Pazartesi hafif kar yağışı bekleniyor. İzmir parçalı bulutlu sıcaklığın Pazar gününden itibaren yükselmesi bekleniyor. Bursa yağmurlu sıcaklık 10 derecelerde ölçülüyor.

Marmara Bölgesi çok bulutlu, yer yer yağmur bekleniyor. Edirne ve Çanakkale 14, Kocaeli ve Balıkesir 11 derece.

Ege Bölgesi'nde hava bulutlu. Denizli 13, Kütahya 6, Muğla 12, Afyon 5 derece.

Akdeniz Bölgesi'nde Antalya bulutlu, Mersin, Adana ve Hatay'da gök gürültülü sağanak yağmur bekleniyor. Sıcaklıklar 14, 17 derecelerde ölçülüyor.

İç Anadolu Bölgesi'nde kar yağışı var, sıcaklıklar gündüz en yüksek 6 dereceyi bulacak.

Karadeniz Bölgesi'nde Bolu ve Samsun'da karla karışık yağmur bekleniyor. Gümüşhane ve Trabzon sağanak yağmurun etkisinde kalacak. Pazar gününden itibaren sıcaklıkların 4-5 derece yükselmesi bekleniyor.

Doğu Anadolu'da sıcaklıklar mevsim normallerinde seyrediyor. Bölge genelinde yağışlı hava etkili olacak. Pazar, Pazartesi sıcaklık düşecek. Pazartesi günü bölgede karla karışık yağmur bekleniyor.

Güneydoğu'da Gaziantep'te gök gürültülü sağanak yağmur var. Bölge genelinde gökyüzü bulutlu. Pazar ve pazartesi günleri yağış tüm bölgelerde etkili olacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS