hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hava Durumu (11-06-2024)

  KAYNAKCNN TÜRK

  Marmara Bölgesinde az bulutlu, güneşli hava hakim. Sıcaklık bölgede normallerin üzerinde seyrediyor. İstanbul’da 32, Edirne’de 41, Bursa ve Kocaeli’de 39 derecelik sıcaklık ölçülüyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ege Bölgesinde az bulutlu, güneşli bir hava var. Sıcaklık iç kentlerde 33-34 derecelerde, kıyı kesimlerde 35 ile 40 derece arasında ölçülüyor, yer yer 40 dereceyi de aşıyor.

  Akdeniz Bölgesinde güneşli ve sıcak bir hava hakim. Sıcaklık Antalya ve Adana’da 35, Kahramanmaraş’ta 38, Hatay’da 32 derecelerde ölçülüyor.

  İç Anadolu Bölgesinde az bulutlu bir gökyüzü görülüyor. Sıcaklık ise bölgede 30 ile 35 derece arasında ölçülüyor, Eskişehir dolaylarında 35 derecenin de üzerine çıkıyor.

  Karadeniz Bölgesinin batı kesimlerinde güneşli bir hava hakimken, bölgenin kalanında parçalı ve az bulutlu bir gökyüzü var. Sıcaklık ise Bolu’da 35, Samsun’da 28, Trabzon’da 26 derecelerde ölçülüyor.

  Doğu Anadolu Bölgesinin kuzey ve güney kesimlerinde yağışlar görülüyor. Batı kentlerde hava az bulutlu. Günün en yüksek sıcaklıkları Kars’ta 22, Elazığ’da 33, Hakkari’de 26 derece ölçülüyor.

  Güneydoğu Anadolu Bölgesinde açık, güneşli bir gökyüzü görülüyor. Bölgede 36-37 derecelerde ölçülen sıcaklıkların ise Çarşamba günü 38-39 derecelere çıkması bekleniyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA

   EN ÇOK OKUNANLAR