Hava Durumu (14-04-2021)

Video: Hava Durumu (14-04-2021)

Marmara Bölgesi'nde yer yer yağış görülebilir. Ege, Akdeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde yer yer bulut görülebilir. Karadeniz ve İç Anadolu Bölgesi'nin batı kesimleri sağanak yağmurlu. Rüzgar Akdeniz, Ege, Marmara ve Karadeniz'in batı ve orta kesimlerinde güney yönlerden kuvvetli ve orta kuvvette esecek. İstanbul'da sağanak yağmur etkili olabilir, sıcaklık 19 derece. Ankara'da sağanak yağmur bekleniyor, sıcaklık 18 derece. İzmir'de yer yer bulut görülebilir, sıcaklık 21 derece. Bursa'da sağanak yağmur etkili olabilir, beklenen sıcaklık 22 derece.

Marmara Bölgesi'nde Kocaeli dolaylarında sağanak yağmur, Edirne çevresinde gök gürültülü sağanak yağmur bekleniyor. Perşembe günü Kocaeli ve Çanakkale'de sağanak yağmur, Balıkesir dolaylarında ise gök gürültülü sağanak yağmur bekleniyor.

Ege Bölgesi'nde gök yüzü parçalı bulutlu. Afyonkarahisar dolaylarında sağanak yağmur görülebilir. Sağanak yağmur cuma günü Kütahya dolaylarında etkisini gösterecek.

Akdeniz Bölgesi'nde yer yer bulut görülebilir. Antalya dolaylarında sağanak yağmur bekleniyor. Perşembe ve cuma günleri bölge geneli parçalı bulutlu. 

İç Anadolu Bölgesi'nde Eskişehir, Konya dolaylarında sağanak yağmur görülebilir. Perşembe günü Kayseri, Sivas çevresi yağmurlu. Cuma günü bölge genelinde yer yer bulut görülebilir. 

Karadeniz Bölgesi'nde Bolu çevresinde sağanak yağmur etkili olabilir. Sağanak yağmur perşembe günü de yine Bolu çevresinde etkisini sürdürecek. Cuma günü ise Karadeniz genelinde sağanak yağmur görülebilir. 

Doğu Anadolu Bölgesi'nde yer yer bulut görülebilir. Perşembe günü Kars, Erzurum dolaylarında hafif yağmur bekleniyor. Cuma günü her iki ilde de yağmur görülebilir. 

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde Gökyüzü az bulutlu. Perşembe ve cuma günleri bölge genelinde yağış beklenmiyor. 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS