Hava Durumu (15-04-2021)

Video: Hava Durumu (15-04-2021)

Marmara Bölgesi'nin genelinde, Karadeniz'in batı ve orta kesimlerinde, ve Ege Bölgesi'nin kıyı kesimlerinde sağanak yağmur bekleniyor. İç Anadolu Bölgesi'nin batısında yerel ve kısa süreli sağanak yağmur etkili olabilir. Akdeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde yer yer bulut görülebilir. Rüzgar, Akdeniz ve Ege Denizi'nde güney yönlerden hafif ve orta kuvvette esecek. Karadeniz ve Marmara Denizi'nde hem güney hem de kuzey yönlerden orta ve orta kuvvetin üzerinde rüzgarlar bekleniyor. İstanbul'da sağanak yağmur bekleniyor, sıcaklık 14 derece. Ankara'da yerel sağanak yağış görülebilir, sıcaklık 18 derece. İzmir'de Gök gürültülü sağanak yağmur bekleniyor, sıcaklık 21 derece. Bursa'da sağanak yağmur etkili olabilir, sıcaklık 20 derece.

Marmara Bölgesi'nin genelinde yağış bekleniyor. Cuma günü bölgede bulutlar artıyor. Cumartesi günü bulutlu havanın yerini sağanak yağmur alacak.

Ege Bölgesi'nde bulutlar artıyor. Cuma günü bulutlu hava bölge genelinde etkili olurken Kütahya dolaylarında sağanak yağmur bekleniyor. Sağanak yağmur cumartesi günü Kütahya ve Afyonkarahisar dolaylarında görülebilir.

Akdeniz Bölgesi'nde gökyüzü parçalı bulutlu. Cuma günü bölge genelinde bulutlar azalırken cumartesi günü yine gökyüzünde yer yer bulut görülebilir.

İç Anadolu Bölgesi'nde Kayseri-Sivas dolaylarında yağmur bekleniyor. Cuma günü Sivas çevresi sağanak yağmurlu. Cumartesi günü Eskişehir çevresinde sağanak yağmur, Kayseri-Sivas dolaylarında ise gök gürültülü sağanak yağmur etkili olabilir.

Karadeniz Bölgesi'nin batı ve orta kesimlerinde sağanak yağmur bekleniyor. Sağanak yağmur Cuma günüleri bölge geneline hakim.

Doğu Anadolu Bölgesi'nde Kars çevresinde hafif yağmur görülebilir. Cuma-cumartesi Hafif yağmurun yerini sağanak yağmur alacak.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde gökyüzü parçalı bulutlu. Cuma günü bulutlar azalırken cumartesi günü yine gökyüzünde yer yer bulut görülebilir.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS