{$ day.Temps.HighTemp $} °

Hava Durumu (20-11-2022)

Video: Hava Durumu (20-11-2022)

Türkiye’nin büyük çoğunluğunda parçalı ve az bulutlu bir hava görülüyor. Yağışlar ise yalnızca Batı Akdeniz’de etkili olmaya devam ediyor. Hava sıcaklıkları ise mevsim normallerinde seyrediyor. Denizlerde rüzgar Doğu ve Batı Karadeniz, Marmara, Orta ve Kuzey Ege’de kuvvetli esiyor. Kuzey Ege’de zaman zaman fırtına seviyesine çıkacak olan rüzgar diğer kıyılarda orta kuvvetin altında kalıyor.

Marmara Bölgesinde parçalı bulutlar görülüyor. Sıcaklık bölgede 22 ile 25 derece arasında ölçülüyor. Yeni haftayla birlikte yağışların tekrar etkili olması bekleniyor.

Ege Bölgesinin de geneli parçalı bulutlu. Sıcaklık iç kesimlerde 17-18 derecelerde, kıyıda ise 19 ile 22 derece arasında ölçülüyor.

Akdeniz Bölgesinin batı kesimlerinde gök gürültülü sağanak yağışlar görülüyor, bölgenin kalanı ise parçalı bulutlu. Sıcaklık bölgede en yüksek 24-25 derecelerde ölçülüyor. Pazartesi günü de benzer bir hava durumu bekleniyor.

İç Anadolu Bölgesinde parçalı bulutlar görülüyor. Sıcaklık bölgede en yüksek 19-20 derecelerde ölçülüyor, doğu kentlerde yer yer 16 dereceye düşüyor.

Karadeniz Bölgesinde bulutlar dağıldı, parçalı bulutlu bir hava görülüyor. Sıcaklık Bolu ve Gümüşhane’de 16, Samsun’da 24, Trabzon’da 21 derece ölçülüyor.

Doğu Anadolu Bölgesinde hava parçalı ve az bulutlu. Sıcaklık bölgede en yüksek 13 ile 16 derece arasında ölçülüyor. Bölgenin kuzeyinde gece 0 derece ve altına düşüyor.

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde de parçalı ve az bulutlu bir hava görülüyor. Sıcaklık bölgede en yüksek 19-20 derecelerde ölçülüyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS