{$ day.Temps.HighTemp $} °

Hava Durumu (21-11-2022)

Video: Hava Durumu (21-11-2022)

Yeni haftanın ilk gününde yağışlar yalnızca Marmara ve Kıyı Ege’de bekleniyor. Bu yağışlara zaman zaman gök gürültüleri de eşlik edecek. Yurdun kalanında ise parçalı bulutlu bir gökyüzü görülüyor. Hava sıcaklıkları ise kuzey, iç ve batı bölgelerde mevsim normallerinin üzerinde seyrediyor. Denizlerde rüzgar Akdeniz’de kuzey yönlerden orta kuvvetin altında esiyor. Diğer kıyılarda ise orta kuvvetin üzerine çıkıyor Marmara ve Kuzey Ege’de fırtına seviyesinde esiyor.

Marmara Bölgesinde hava bulutlu ve yer yer yağışlı. Sıcaklık bölgede 20 ile 25 derece arasında ölçülüyor. Salı günü yağışlar bölge geneline yayılıyor, sıcaklıklar bazı kentlerde 5-6 derece düşüyor.

Ege Bölgesinin kıyı kesimlerinde sağanak yağışlar görülüyor. Yağışların önümüzdeki günlerde bölge genelinde devam etmesi bekleniyor.

Akdeniz Bölgesinin batı kesimlerinde kapalı, bulutlu bir hava var. Bölgenin kalanında ise parçalı bulutlar görülüyor. Sıcaklık Antalya’da 23, Mersin ve Adana’da 25 derece ölçülüyor.

İç Anadolu Bölgesinde gökyüzü parçalı bulutlu. Sıcaklık bölgede genellikle 18-19 derecelerde ölçülüyor, doğu kentlerde 16 dereceye kadar düşüyor.

Karadeniz Bölgesinde de hava parçalı bulutlu. Sıcaklık batı ve yüksek kentlerde 16, diğer kesimlerde 22-23 derecelerde ölçülüyor.

Doğu Anadolu Bölgesinin geneli parçalı bulutlu. Sıcaklık bölge genelinde 13 ile 17 derece arasında ölçülüyor. Salı günü bulutlar yoğunlaşacak, sıcaklık bazı kentlerde 1-2 derece düşecek.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi haftaya parçalı bulutlu bir havayla başlıyor. Sıcaklık bölgede en yüksek 18-19 derecelerde ölçülüyor. Salı günü sıcaklıklar iki derece azalıyor.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS