{$ day.Temps.HighTemp $} °

Hava Durumu (22-01-2023)

Video: Hava Durumu (22-01-2023)

Marmara Bölgesinde bulutlu ve yer yer sağanak yağışlı bir hava var. Sıcaklık bölgede 14 ile 18 derece arasında ölçülüyor. Pazartesi günü de benzer bir hava durumu bekleniyor.

Ege Bölgesinin kıyı kesimlerinde sağanak yağış etkili olmaya devam ediyor. İç kesimlerde ise bulutlu ve zaman zaman sisli bir gökyüzü hakim. Sıcaklık İzmir'de 17, Muğla'da 13, Afyonkarahisar'da 12 derece ölçülüyor.

Akdeniz Bölgesinde parçalı ve az bulutlu bir gökyüzü görülüyor, doğu kentlerde güneş daha fazla kendini gösteriyor. Sıcaklık bölgede en yüksek 18-19 derecelerde ölçülüyor. Pazartesi ve Salı günü de benzer bir hava durumu bekleniyor.

İç Anadolu Bölgesinde parçalı ve az bulutlu bir hava var. Yer yer sis ve pus da görülüyor. Sıcaklık bölgede en yüksek 10 ile 15 derece arasında ölçülüyor. Gece ise 0 derece ve altına geriliyor.

Karadeniz Bölgesinde de hava parçalı ve az bulutlu. Bölgenin batı ve yüksek kesimlerinde sis etkisini sürdürüyor. Sıcaklık bölgede genellikle 10 ile 15 derece arasında ölçülüyor. Pazartesi günü gökyüzü de sıcaklıklar da durumunu koruyor.

Doğu Anadolu Bölgesinde önümüzdeki üç günlük dönemde sisli ve puslu bir hava var. Bölgenin kuzeyinde sıcaklık bu dönemde en yüksek 4-5, kalan yerlerde ise 7-8 derecelerde seyredecek.

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bulutsuz, güneşli bir gökyüzü hakim. Sıcaklık Gaziantep'te 12, Diyarbakır'da 13, Şanlıurfa'da 15 derece ölçülüyor. Yeni hafta başlangıcında da havanın durumu değişmiyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS