{$ day.Temps.HighTemp $} °

Hava Durumu (22-11-2022)

Video: Hava Durumu (22-11-2022)

Marmara, Karadeniz, Ege, Batı Akdeniz ile İç Anadolu’nun batısında sağanak yağışlar etkili oluyor. Bu yağışlara yer yer gök gürültüleri de eşlik edecek. Yurdun kalanında ise parçalı ve çok bulutlu bir hava görülüyor.

Denizlerde rüzgar Orta ve Batı Karadeniz ile Marmara’da kuvvetli esiyor. Diğer kentlerde orta kuvvet ve altında rüzgarların esmesi bekleniyor.

Marmara Bölgesinin geneli sağanak yağışlı. Sıcaklık bölgede 15 ile 20 derece arasında ölçülüyor. Yağışların hafta içi de devam etmesi bekleniyor.

Ege Bölgesinin de geneli sağanak yağışlı. Bu yağışlara kıyı kesimlerde gök gürültüleri de eşlik ediyor. Sıcaklık İzmir’de 19, Muğla’da 17, Afyonkarahisar’da 15 derece ölçülüyor.

Akdeniz Bölgesinin batı kesimlerinde gök gürültülü sağanak yağışlar etkili oluyor. Bölgenin kalanında parçalı ve çok bulutlu bir hava var. Sıcaklık bölgede 20 ile 25 derece arasında ölçülüyor. Yağışlar Çarşamba ve Perşembe bölge genelinde görülecek.

İç Anadolu Bölgesinin batı kentleri sağanak yağışlı, doğu kesimleri ise parçalı bulutlu. Sıcaklık Ankara ve Sivas’ta 14, Eskişehir ve Kayseri’de 17 derece ölçülüyor.

Karadeniz Bölgesinde hava çok bulutlu ve yağışlı. Sıcaklık Bolu’da 14, Samsun’da 19, Trabzon’da 22 derece ölçülüyor. Yağış Çarşamba gününe kalmıyor.

Doğu Anadolu Bölgesinin büyük kısmında bulutlar yoğunlaşıyor, kapalı bir hava görülüyor. Sıcaklık ise 13 ile 16 derece arasında ölçülüyor. Çarşamba günü bölge genelinde 12-13 derecelere düşüyor.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi hava parçalı bulutlu. Sıcaklık bölgede en yüksek 16-18 derecelerde ölçülüyor. Çarşamba günü bölgeye sağanak yağış geliyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS