hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hava Durumu(16-06-2024)

  KAYNAKCNN TÜRK

  Marmara Bölgesinde az bulutlu bir hava hakim. Sıcaklık bölgede 30 ile 35 derece arasında ölçülüyor. Pazartesi ve salı günü de benzer bir hava durumu bekleniyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ege Bölgesinde az bulutlu, güneşli bir hava var. Sıcaklık iç kentlerde 31-32 derecelerde, kıyı kesimlerde ise 35 ile 40 derece arasında ölçülüyor.

  Akdeniz Bölgesinde az bulutlu bir hava hakim. Sıcaklık bölgede genellikle 30 ile 35 derece arasında ölçülüyor.

  İç Anadolu Bölgesinde az bulutlu bir gökyüzü görülüyor. Sıcaklık doğu kentlerde 31-32, batı kesimlerde ise 29-30 derecelerde ölçülüyor. Yeni hafta başlangıcında sıcaklıkların bölge genelinde 30 derecenin üzerinde seyretmesi bekleniyor.

  Karadeniz Bölgesinin doğu kesimlerinde yerel sağanak yağışlı, orta ve batı kentlerinde parçalı bulutlu bir hava var. Sıcaklık ise bölgede 25 ile 30 derece arasında ölçülüyor.

  Doğu Anadolu Bölgesinin kuzeyinde yağışlar görülebiliyor. Bölgenin kalanında güneşli bir hava hakim. Günün en yüksek sıcaklıkları Kars’ta 24, Elazığ’da 36, Hakkari’de 30 derece ölçülüyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Güneydoğu Anadolu Bölgesinde önümüzdeki üç gün açık, güneşli bir gökyüzü görülecek. Sıcaklık ise bu dönemde en yüksek 39-40 derecelerde seyredecek.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA

   EN ÇOK OKUNANLAR