Dan Brown son kitabı Başlangıç çıktı

Dan Brown son kitabı Başlangıç çıktı

Dünyaca ünlü Amerikalı Yazar Dan Brown'un son kitabı bugün 13 ülkeyle aynı anda Türkiye'de de raflardaki yerini alıyor. Son kitabın adı "Başlangıç"

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

1996 yılında yayınladığı ilk kitap Digital Kale'den çıkan son kitabına kadar hep çok büyük ilgi gördü, listelerde hep üst sıralarda yer aldı. Amerikalı Yazar Dan Brown'u dünya çapında bir yazar yapan ise 4. kitabı Da Vinci'nin Şifresi oldu. Kitap 44 farklı dilde yayınlandı. Sadece ilk iki yılda 25 milyon sattı. Dan Brown'un daha önce yayınlanan "Cehennemin Bir Kısmı" adlı kitabı İstanbul Ayasofya'da geçiyordu. Kitap, şifreler, semboller ve gizli geçitlerle sarmalanmıştı.

Yazarın son kitabı "Başlangıç" dünyada 13 ülke ile birlikte Türkiye'de de kitapçılardaki yerini alıyor. Roman bir bilim insanının izinde bu kez Bilbao, Madrid, Sevilla ve Barcelona'da geçiyor. Ve dünyayı değiştirecek bir buluşun izinden gidiyor. Kitabı çeviren çevirmenlerse haftalarca ismi açıklanmayan bir şehirde, bir binada tutuldular. Dış dünyayla iletişim kuramaları ve kitapla ilgili en ufak bir bilgi vermeleri yasaktı.