Betül Demir hayranlarına sürpriz yapmaya hazırlanıyor

Video: Betül Demir hayranlarına sürpriz yapmaya hazırlanıyor
<a class="in-news-link" href="/betul-demir" target="_blank" title="Betül Demir haberleri">Betül Demir</a>, '<a class="in-news-link" href="/esas-durus" target="_blank" title="Esas Duruş haberleri">Esas Duruş</a>' albümü ile <a class="in-news-link" href="/radyo-d" target="_blank" title="Radyo D haberleri">Radyo D</a>'de <a class="in-news-link" href="/sari-seker-sema" target="_blank" title="Sarı Şeker Sema haberleri">Sarı Şeker Sema</a>'nın konuğu oldu. Sanatçı son <a class="in-news-link" href="/album" target="_blank" title="albüm haberleri">albüm</a> çalışması olan 'Esas Duruş' albümünün çıkış hikayesini anlattı. Albümü, on senenin ardından birikmiş duygularını aktarmak için Emirhan Cengiz ile beraber iki senelik uğraş sonucu çıkarttığını söyledi. Albümdeki şarkıları yazdıktan sonra isim aradığını anlatan Betül Demir, 'Esas Duruş' isminin kardeşi Sude Bilge Demir'den geldiğini belirtti. Yeni bir müzikale başlayacağının müjdesini veren sanatçı süprizlerin de olacağını aktardı.

Betül Demir, 'Esas Duruş' albümü ile Radyo D'de Sarı Şeker Sema'nın konuğu oldu. Sanatçı son albüm çalışması olan 'Esas Duruş' albümünün çıkış hikayesini anlattı. Albümü, on senenin ardından birikmiş duygularını aktarmak için Emirhan Cengiz ile beraber iki senelik uğraş sonucu çıkarttığını söyledi. Albümdeki şarkıları yazdıktan sonra isim aradığını anlatan Betül Demir, 'Esas Duruş' isminin kardeşi Sude Bilge Demir'den geldiğini belirtti. Yeni bir müzikale başlayacağının müjdesini veren sanatçı süprizlerin de olacağını aktardı.

Radyo D'yi RadyoD.com kurumsal web sitesinden ve Türkiye'nin Dijital Radyo Platformu radyonom.com ‘dan da dinleyebilirsiniz. Radyo D, gündem yaratan ünlü konuklarıyla 104 frekansında ve radyonom.com'da.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS