"Çok yorgunum kaptan" deyip gideli 14 yıl oldu

Video: "Çok yorgunum kaptan" deyip gideli 14 yıl oldu
"Çok yorgunum kaptan" deyip gideli 14 yıl oldu. <a class="in-news-link" href="/muzik" target="_blank" title="Müzik haberleri">Müzik</a> dünyası ölümünün 14. Yılında <a class="in-news-link" href="/cem-karaca" target="_blank" title="Cem Karaca haberleri">Cem Karaca</a>'yı unutmadı. Anısına hazırlanan albümde <a class="in-news-link" href="/unlu" target="_blank" title="ünlü haberleri">ünlü</a> isimler şarkılarını seslendirdi.

"Çok yorgunum kaptan" deyip gideli 14 yıl oldu. Müzik dünyası ölümünün 14. Yılında Cem Karaca'yı unutmadı. Anısına hazırlanan albümde ünlü isimler şarkılarını seslendirdi.

Bundan 14 yıl önce kaybettik rock müziğinin usta ismi Cem Karaca'yı. Ölümünden 14 yıl sonra müzik dünyasından pek çok sanatçı onun anısına biraraya geldi. Aralarında Sıla, Teoman, Haluk Levent, Halil Sezai, Mehmet Erdem, Can Bonomo, Yüksek Sadakat gibi isimlerin bulunduğu sanatçı ve gruplar Cem Karaca şarkılarını seslendirdi. DMC etiketiyle çıkan Merhaba Gençler 2018 albümünde ayrıca Fırat Tanış, Şevket Çoruh ve Ayşen Gruda gibi önemli oyuncular da seçtikleri Cem Karaca şarkılarını kendi tarzlarında yeniden yorumladı.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS