Gripin grubunun konserlerdeki ilginç ve komik anıları

Video: Gripin grubunun konserlerdeki ilginç ve komik anıları
<a class="in-news-link" href="/gripin" target="_blank" title="Gripin haberleri">Gripin</a>, "Nasılım biliyor musun?" albümü ile <a class="in-news-link" href="/radyo-d" target="_blank" title="Radyo D haberleri">Radyo D</a>'de <a class="in-news-link" href="/sari-seker-sema" target="_blank" title="Sarı Şeker Sema haberleri">Sarı Şeker Sema</a>'nın konuğu oldu. Şarkılarını nasıl yaptığını anlatan Gripin, <a class="in-news-link" href="/amerika" target="_blank" title="Amerika haberleri">Amerika</a>'dan da takipçi bir kitlesinin olduğunu belirtti. <a class="in-news-link" href="/cover" target="_blank" title="Cover haberleri">Cover</a> yapmak için şarkıyı nasıl seçtiklerini anlatan grup, kliplerini nasıl çektiklerini de açıkladı. Konserlerde yaşadıkları ilginç ve <a class="in-news-link" href="/komik" target="_blank" title="komik haberleri">komik</a> anıları anlatan grup, üyelerin birbirleriyle nasıl anlaştıklarını anlattı.

Gripin, "Nasılım biliyor musun?" albümü ile Radyo D'de Sarı Şeker Sema'nın konuğu oldu. Şarkılarını nasıl yaptığını anlatan Gripin, Amerika'dan da takipçi bir kitlesinin olduğunu belirtti. Cover yapmak için şarkıyı nasıl seçtiklerini anlatan grup, kliplerini nasıl çektiklerini de açıkladı. Konserlerde yaşadıkları ilginç ve komik anıları anlatan grup, üyelerin birbirleriyle nasıl anlaştıklarını anlattı.

Radyo D'yi RadyoD.com kurumsal web sitesinden ve Türkiye'nin Dijital Radyo Platformu radyonom.com'dan da dinleyebilirsiniz. Radyo D, gündem yaratan ünlü konuklarıyla 104 frekansında ve radyonom.com'da.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS