Özgün ve Onur Koç, 'Sevmem mi?' projesinin detaylarını anlattı

Video: Özgün ve Onur Koç, 'Sevmem mi?' projesinin detaylarını anlattı
<a class="in-news-link" href="/ozgun" target="_blank" title="Özgün haberleri">Özgün</a> ve Onur Koç, '<a class="in-news-link" href="/sevmem-mi" target="_blank" title="Sevmem mi? haberleri">Sevmem mi?</a>' projesi ile <a class="in-news-link" href="/radyo-d" target="_blank" title="Radyo D haberleri">Radyo D</a>'de <a class="in-news-link" href="/sari-seker-sema" target="_blank" title="Sarı Şeker Sema haberleri">Sarı Şeker Sema</a>'nın konuğu oldu. İki sanatçı bu proje için nasıl bir araya geldiklerini anlattı. Daha önce yaptığı projelerden bahseden Onur Koç, Özgün ile 20 yılı aşkın süredir arkadaş olduğunu belirtti. Gelecekteki planlarından bahseden Onur Koç, yakın zamanda yeni bir proje ile tekrar sevenlerinin karşısına çıkacağını söyledi.

Özgün ve Onur Koç, 'Sevmem mi?' projesi ile Radyo D'de Sarı Şeker Sema'nın konuğu oldu. İki sanatçı bu proje için nasıl bir araya geldiklerini anlattı. Daha önce yaptığı projelerden bahseden Onur Koç, Özgün ile 20 yılı aşkın süredir arkadaş olduğunu belirtti. Gelecekteki planlarından bahseden Onur Koç, yakın zamanda yeni bir proje ile tekrar sevenlerinin karşısına çıkacağını söyledi.

Radyo D'yi radyod.com kurumsal web sitesinden ve Türkiye'nin Dijital Radyo Platformu radyonom.com'dan da dinleyebilirsiniz. Radyo D, gündem yaratan ünlü konuklarıyla 104 frekansında ve radyonom.com'da.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS