Bu hafta 5 yeni film vizyona giriyor

Bu hafta 5 yeni film vizyona giriyor

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 5 yeni film vizyona giriyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

"Coco"

Animasyon ve fantastik türündeki aile filmi "Coco", 12 yaşındaki Miguel'in ölüler diyarına macerasını anlatıyor. Coco, yanlışlıkla girdiği bu dünyadan çıkmaya çalışacaktır.

"Atölye"

Fransız sinemasının önemli yönetmenlerinden Laurent Cantet'in yeni filmi "Atölye", Marsilya yakınlarındaki küçük bir kasabada atölye çalışması için bir araya gelen genç yazar adayları arasında geçen esrarengiz olayları konu alıyor.

"Düş Kırgınları"

Film Türkiye'nin önemli edebiyatçılarından Mehmet Eroğlu'nun aynı adlı romanından sinemaya uyarlandı. Şafak ve Kuzey birbirine deliler gibi aşıktır. Ancak ikilinin birbirine kavuşmaları için çok engel vardır. Filmde çiftin kangrene dönüşen aşkı ele alınıyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

"Ocean's 8"

George Clooney'nin canlandırdığı "Danny Ocean" önderliğinde, imkansız soygunların altından kalkan bir ekibin maceralarını anlatan Ocean's serisinin, tamamı erkeklerden oluşan ekibin yerine, kadın karakterlerden oluşan yeni halkası; "Debbie Ocean" önderliğindeki bir takımın, New York'ta düzenlenen soygun girişimini beyaz perdeye taşıyor.

"Aklın Gözü"

Gerilim ve aksiyon karışımı bilim-kurgu filmi "Aklın Gözü", bir grup dahi öğrencinin, geliştirdikleri teknolojiyle beraber girdikleri tehlikeli yolu konu ediniyor. Tüm dünyayı değiştirebilecek olan bu çığır açan buluş ise hayal bile edilemeyen kablosuz bir bilinç ağıdır.