Bu hafta 5 yeni film vizyona giriyor

  1. Kültür Sanat
  2. Sinema
Video: Bu hafta 5 yeni film vizyona giriyor
<a class="in-news-link" href="/turkiye" target="_blank" title="Türkiye haberleri">Türkiye</a>'deki sinema salonlarında bu hafta 5 yeni film vizyona giriyor.

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 5 yeni film vizyona giriyor.

"Coco"

Animasyon ve fantastik türündeki aile filmi "Coco", 12 yaşındaki Miguel'in ölüler diyarına macerasını anlatıyor. Coco, yanlışlıkla girdiği bu dünyadan çıkmaya çalışacaktır.

"Atölye"

Fransız sinemasının önemli yönetmenlerinden Laurent Cantet'in yeni filmi "Atölye", Marsilya yakınlarındaki küçük bir kasabada atölye çalışması için bir araya gelen genç yazar adayları arasında geçen esrarengiz olayları konu alıyor.

"Düş Kırgınları"

Film Türkiye'nin önemli edebiyatçılarından Mehmet Eroğlu'nun aynı adlı romanından sinemaya uyarlandı. Şafak ve Kuzey birbirine deliler gibi aşıktır. Ancak ikilinin birbirine kavuşmaları için çok engel vardır. Filmde çiftin kangrene dönüşen aşkı ele alınıyor.

"Ocean's 8"

George Clooney'nin canlandırdığı "Danny Ocean" önderliğinde, imkansız soygunların altından kalkan bir ekibin maceralarını anlatan Ocean's serisinin, tamamı erkeklerden oluşan ekibin yerine, kadın karakterlerden oluşan yeni halkası; "Debbie Ocean" önderliğindeki bir takımın, New York'ta düzenlenen soygun girişimini beyaz perdeye taşıyor.

"Aklın Gözü"

Gerilim ve aksiyon karışımı bilim-kurgu filmi "Aklın Gözü", bir grup dahi öğrencinin, geliştirdikleri teknolojiyle beraber girdikleri tehlikeli yolu konu ediniyor. Tüm dünyayı değiştirebilecek olan bu çığır açan buluş ise hayal bile edilemeyen kablosuz bir bilinç ağıdır.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS