Bu hafta vizyona 4 yeni film giriyor

Video: Bu hafta vizyona 4 yeni film giriyor
<a class="in-news-link" href="/turkiye" target="_blank" title="Türkiye haberleri">Türkiye</a>'deki <a class="in-news-link" href="/sinema" target="_blank" title="sinema haberleri">sinema</a> salonlarında bu hafta 4 yeni <a class="in-news-link" href="/film" target="_blank" title="film haberleri">film</a> vizyona girecek.

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 4 yeni film vizyona girecek.

"Kings"

Deniz Gamze Ergüven'in prömiyeri Toronto Uluslararası Film Fgerçekleşen filmi Kings'te, bir ailenin kişisel hikayesi siyasal ve toplumsal olaylarla harmanlıyor. Gerçek bir hikayeye dayanan film, 1991 yılında Rodney King'in aracıyla aşırı hız yaptığı gerekçesiyle durdurulmasının ardından başlayan tartışma sonunda Los Angeles Polis Departmanı polisleri tarafından dövülerek linç edilmesinin akabinde başlayan 1992 Los Angeles direnişini konu ediniyor.

"Yol Arkadaşım 2"

Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak'ın başrolleri paylaştığı komedi filmi Yol Arkadaşım'ın devam filmi "Yol Arkadaşım 2", hayallerinin peşinden gitmeye çalışırken hayatın gerçekleriyle karşılaşan iki adamın yaşadığı olaylar etrafında dönüyor.

"Mirasçılar"

Mirasçılar, hayatın zorlukları ile mücadele etmeye çalışan iki kadının hikayesini konu ediyor. Chela ve Chiquita uzun yıllar birlikte olan bir çifttir. Yıllar geçtikçe artık yaşantılarında belirli bir rol dağılımı olmuştur. Dışa dönük bir yapıya sahip olan Chiquita, hayatlarını yönetmekten sorumludur. Chela ise evden dışarı çıkmayı pek hevesli olmayan, tüm zamanını resim yaparak geçiren biridir. Maddi zorluk yaşayan çift, her birinin birçok anısı olan eşyalarını satmaya başlar. Fakat işler daha da kötüye gidip borçlar ödenemediğinde Chiquita hapishaneye girmek zorunda kalır.

"Uzun Kâbus"

Film, ince, uzun, yüzü olmayan, sürekli takım elbise giyen ve genellikle çocukları hedef alan doğaüstü karakterin peşine düşen bir grup arkadaşın hikayesini ele alıyor.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS