Haziran ayında izlemeye doyamayacağınız filmler

  1. Kültür Sanat
  2. Sinema
Video: Haziran ayında izlemeye doyamayacağınız filmler
<a class="in-news-link" href="/tv" target="_blank" title="TV haberleri">TV</a>'de ilk kez yayınlanacak olan aksiyondan romantizme dramdan animasyona farklı kategorideki dizi ve filmleri bir araya getirdik. Hazırlayan: Ebru Vural / CNNturk.com

TV'de ilk kez yayınlanacak olan aksiyondan romantizme dramdan animasyona farklı kategorideki dizi ve filmleri bir araya getirdik. Hazırlayan: Ebru Vural / CNNturk.com

Saklı

İlhan Şeşen, Settar Tanrıöğen, Türkü Turan ve Pelin Akil'in başrollerini paylaştığı, iki ailenin birbirleriyle kesişen 'saklı' hayatlarını konu alan filmin özeti şöyle; vakur kişiliğiyle tanınan müzisyen Mahir Bey, kızının arkadaşı Duru ile bir ilişki yaşamaktadır. Duru’nun babası Ali Bey, ailesine düşkün iki kız babasıdır. Mahir Bey ve Duru bu zorlu ilişkiyi yürütmeye çalışırken, Ali Bey’in yaşananları öğrenmesi an meselesidir.
IMDb Puanı: 5,9

Frekans (Cell)

Bütün dünyadaki telefon hatlarını ele geçiren gizemli bir sinyal, maruz kalan bütün insanları öfke krizine tutulmuş canavarlara çevirmektedir. Kendini kurtarabilen az sayıdaki insan arasında olan Clay Riddell, bindiği metronun kondüktörü Tom McCourt ile ortaklık yapar. Metro ağının yardımıyla Clay'in evine ulaşan ikili, burada felaketten kurtulmuş bir diğer kişi olan Alice ile karşılaşır. Clay ve yeni arkadaşları, Clay'in ayrı yaşadığı eşinin yanında olan oğlu Johnny'i kurtarmak için çok tehlikeli bir yola çıkarlar. Filmin başrolleri John Cusack, Samuel L. Jackson ve Isabelle Fuhrman paylaşıyor.
IMDb Puanı: 4,3 

Cereyan

Genç psikoloji öğrencisi Aylin, geceleri tanımadığı kişilere online terapi yapmakta ve bunun kendisini geliştireceğini düşünmektedir. Bir gece onu Cavit Demir isimli tuhaf bir adam arar. Kanser hastası olan 7 yaşındaki oğlunun ölümüne sebep olduğunu ve depresyondan kurtulamadığını söyleyen bu adamın gizlediği bazı gerçekler vardır. Filmin başrollerini Murat Yatman, Pınar Bibin, Salih Bademci ve Haluk Can Dizdaroğlu paylaşıyor.
IMDb Puanı: 7,3

Bayan Peregrine'in Tuhaf Çocukları (Miss Peregrine's Home for Peculiar Children)

16 yaşındaki Jacob Portman kendini gizemli bir adada ve 70 yıl öncesinde bulduğunda, burada yaşayan kendisi gibi tuhaf ama gizemli güçlerle donanmış genç öksüzlerle karşılaşır. Bu çocuklar, Bayan Peregrine'in koruması altında yaşamlarını sürdürmektedir. Ancak bu çocukların peşinde korkunç yaratıklar vardır ve Jacob da çok geç öğrendiği "tuhaflığıyla" onları korumaya çalışacaktır. Filmde başrolleri Eva Green, Asa Butterfield, Samuel L. Jackson paylaşıyor.
IMDb Puanı: 6,7

Yüzündeki Sır (Phoenix)

Auschwitz toplama kampından kurtulan bir Yahudi olan Nelly, savaşın hemen ardından, yüzündeki korkunç yara izini sildirmek için bir dizi operasyon geçirir. Yeni bir yüze kavuşan Nelly’nin sıradaki hedefi kendisini Nazilere ihbar eden kocası Johnny’yi bulmak olur. Filmde başrolleri Nina Hoss, Ronald Zehrfeld, Nina Kunzendorf paylaşıyor.
IMDb Puanı: 7,3

Preacher 

Preacher, kötü işlerle uğraştıktan sonra vaiz olup Teksas'ta sıradan bir yaşam sürmeye başlayan Jesse Custer'ın hikayesini konu alıyor. İçinde cennetten kaçan güçlü bir varlığın bulunduğu Jesse, eski kız arkadaşı Tulip ve İrlandalı vampir Cassidy ile birlikte Tanrı'yı bulmaya çalışıyor.
Garth Ennis ve Steve Dillon tarafından yaratılan ve DC Comics'in Vertigo damgasıyla yayımlanan Preacher serisi yeni sezonuyla, Amerika yayınından 1 gün sonra DiziSmart Premium ekranına gelmeye hazırlanıyor. Seth Rogen, Evan Goldberg ve Sam Catlin tarafından geliştirilen dizinin başrolünde Dominic Cooper yer alıyor.
IMDb Puanı: 8,1

Tereddüt

İstanbullu genç bir kadın psikiyatr, tayinle geldiği ama şehre çok da uzak olmayan bir taşra kasabasında mecburi göreve başlar. Hafta içi görevine kasabada devam ederken, hafta sonları da İstanbul'daki evine gider. Çekici kocası Cem ile dışarıdan kusursuz gibi görünen bir evlilik sürdürmektedir; ama içten içe ters giden bir şeylerin olduğunu hisseder... Öte yandan bir gün hastaneye getirilen küçük yaşta bir kadın hasta olan Elmas ile ilişkisi Şehnaz'a bambaşka bir kapı açarken, akli dengesini yitirmek üzere olan Elmas da Şehnaz'ın yardımıyla ruhundaki düğümleri bir bir çözecektir. Filmde başrolleri Funda Eryiğit, Ecem Uzun, Mehmet Kurtuluş, Okan Yalabık, Serkan Keskin paylaşıyor.
IMDb Puanı: 6,5

The Night Shift

Bir grup askeri doktor, San Antonio Hastanesi'nde gece vardiyasında çalışmak için iş başına döner. Yetersiz maddi desteğe sahip hastanenin koridorları her bir vardiyada durmaksızın kahramanca mücadelelere sahne olmaktadır. Olayların merkezinde kimi zaman doktorlar kimi zaman hastalar yer almaktadır. Adrenalin bağımlısı TC Callahan Afganistan'daki üç zorlu görevin ardından, evine döndüğünde asıl mücadelenin burada olduğunun farkına varır. Dizi, 4. sezonu ile devam ediyor.
IMDb Puanı: 7,5

Kırmızı Kaplumbağa (The Red Turtle)

Ünlü Studio Ghibli animasyon şirketi tarafından yapımı gerçekleştirilen diyalogsuz film, yalnızca kaplumbağa, yengeç ve kuşların yaşadığı tropik bir adada mahsur kalan bir insanın başından geçenleri konu ediniyor.
IMDb Puanı: 7,6 

Çok daha fazlası D-Smart'ta!

D-Smart'ta 85'i HD, 280'den fazla kanal sizi bekliyor. Gişe rekortmeni filmler, dünyanın takip ettiği diziler, heyecanlı belgeseller, eğlenceli yaşam ve çocuk kanalları, dünyanın sporu ve özel yetişkin kanalları ile hemen tanışmak için buraya tıklayabilirsiniz.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS