Vizyonda bu hafta 16 Mart 2018

  1. Kültür Sanat
  2. Sinema
Video: Vizyonda bu hafta 16 Mart 2018
Bu hafta 4'ü yerli 8 <a class="in-news-link" href="/film" target="_blank" title="film haberleri">film</a> vizyona girdi.

Bu hafta 4'ü yerli 8 film vizyona girdi.

"Kaybedenler Kulübü Yolda"
Serinin devam filmi, iki radyo programcısı Kaan ve Mete'nin tatil sonrası İstanbul'a dönüş yolculuğunu anlatıyor. Başrollerde Nejat İşler ve Yiğit Özşener'e Hande Doğandemir eşlik ediyor. "Kaybedenler Kulübü Yolda"nın senaryosu aynı zamanda yönetmenliği de üstlenen Mehmet Ada öztekin'in imzasını taşıyor.

"Tut Yüreğimden Anne"
Senaryosunu Gökhan Alan'ın kaleme aldığı filmin, yönetmenliğini ise Burçin Aydın ve Bülent Aydoğan üstleniyor. "Tut Yüreğimden Anne", otizmli kızını bir türlü kabullenemeyen ailesiyle zorlu bir hayatı olan genç bir kadının, ölümcül bir hastalığa yakalandığını öğrendikten sonra yaşadıklarını beyaz perdeye taşıyor. Oyuncu kadrosunda Sermiyan Midyat, Naz elmas, Janberk Nak yer alıyor.

"Düğüm Salonu"
İki eski sevgilinin aynı gün ve saatte yan yana salonlarda evlenmesiyle birbirine giren iki düğünde yaşanan karmaşayı anlatıyor. Hakan Algül'ün yönettiği filmin senaryosunu ve başrolünü Şahin Irmak üstleniyor. Filmde; İrem Sak, Gonca Vuslateri, Emre Karayel, Onur Buldu, Duygu Yetiş rol alıyor.

"Ne Var?"
Başrolünde Ömer Koç, Emre Yılmaz, Gürkan Demirtaş ve Gülbahar caybak ile oynadığı "Ne Var?", falcıdan sonra bir hazinenin peşine düşen bir grup arkadaşın macerasını konu ediniyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Ozan Denklik oturuyor.

"Öldürme Arzusu"
Film, ailesine yapılan bir saldırıdan sonra kişisel adaletini sağlamak adına önüne çıkan her engeli aşmaya ant içmiş bir cerrahın hikayesini anlatıyor. 1974 yapımı kült klasik "Death Wish"in yeniden çevrimi olan "Öldürme Arzusu"nu Eli Roth yönetiyor. Filmin başrolününde Bruce Willis var.

"Tomb Raider"
Ünlü video oyun karakteri Lara Croft'a Alici Vikander hayat veriyor. "Tomb Raider", babasının ani şekilde ortadan kaybolmasından sonra ayakları üzerinde durmaya çalışan ve kuryelik yaparak geçinen genç bir kızın, babasının akıbetini aydınlatma amacıyla girdiği yolda başından geçenleri konu alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda Roar Uthaug var.

"Entebbe'de 7 gün"
1976 yılında Tel Aviv'den Paris'e gitmekte olan bir uçağın kaçırılması sonrası yürütülen kurtarma operasyonunu konu ediniyor.
İngiltere yapımı filmin senaryosu Gregory Burke'ye ait. "Tropa De Elite" ve "Robocop" filmleriyle tanınan Jose Padilha filmin yönetmenliğini üstleniyor.

"Stalin'in Ölümü"
1953 yılında Stalin'in ölümüyle oluşan otorite boşluğunu doldurmaya aday siyasi figürlerin kaotik koltuk mücadelesini kara mizah yönünden ele alıyor. Filmin senaryosunu Armando Lannucci, David Schneider ve Ian Martin'in birlikte kaleme alıyor.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS