Vizyonda hafta sonu bu filmler var

Video: Vizyonda hafta sonu bu filmler var

Sinemalarda bu hafta, ikisi yerli, beşi yabancı toplam yedi yeni film vizyona girdi.

Deliha 2

Filmin yönetmenliğini, senaryosunu ve başrolünü Gupse Özay'ın üstleniyor. Devam filmi olan Deliha'da, hayatının aşkını aradığı ilk maceradan sonra bu kez kariyeriyle ilgili adımlar atmaya karar veren Zeliha'nın hikayesi anlatılıyor. Hâlâ deli ve çok samimi olan Zeliha başına sürekli yeni dertler açar. Zeliha'nın eğlenceli hayatı kaldığı yerden devam ediyor. Gupse Özay'a, Eda Ece, Derya Alabora, Ali Çelik gibi isimler eşlik ediyor.

Daha

Hakan Günday'ın aynı adlı kitabından uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda Onur Saylak var. Film, yaşadığı küçük sahil kasabasından ayrılarak büyük şehirde liseyi okumayı hayal eden 14 yaşındaki Gaza'nın, babasının onu insan kaçakçılığı şebekesinin bir parçası haline getirmesi sonucu suçla tanışması ve gelişen olaylar anlatılıyor. Daha'da Ahmet Mümtaz Taylan, Hayat Van Eck ve Tuba Büyüküstün rol alıyor.

The Post

Başarılı yönetmen Steven Spielberg ile usta oyuncular Meryl Streep ve Tom Hanks'i bir araya getiren "The Post", Amerikan halkının Vietnam Savaşı'na bakış açısını önemli ölçüde etkileyen Pentagon belgelerinin ortaya çıkarılma sürecini ele alıyor. Gazeteciler önemli belgeleri yayımlayarak Amerikan hükümetini karşılarına alıyor.

Aramızdaki Sözler

Yönetmenlik koltuğuna Hany Abu-Assad'ın oturduğu dram, gerilim ve macera türlerindeki filmde, Kate Winslet ve Idris Elba başrolleri paylaşıyor. Filmin konusu ise şöyle: Gazeteci Alex Martin ve Cerrah Ben Bass, kar fırtınası nedeniyle diğer birçok kişiyle birlikte havaalanında mahsur kalmıştır. Ben'in ertesi güne acil bir ameliyatı, Alex'in ise düğünü vardır, bu nedenle birlikte özel bir uçak kiralayarak yola çıkarlar. Ancak uçak kaza yapar. Ben ve Alex hafif yaralı olarak kurtulmuştur ancak ıssız karlı bir dağın tepesinde, en yakın yerleşim biriminden kilometrelerce uzaktadırlar. Birbirini hiç tanımayan bu iki insanın, birbirlerine güvenmekten başka şansları yoktur.

Yolcu

Aksiyon filmlerinin büyük ustası Liam Neeson'ın başrolde yer aldığı filmin yönetmenliğini Jaume Collet-Serra üstlendi. İşe gitmek için her gün düzenli olarak banliyö trenini kullanan sigortacı Michael Mccauley, bir Jün Joanna adında daha önce trende görmediği bir kadınla tanışır. Joanna, trende bulunan ama oraya ait olmayan birini bulmasını ister, karşılığında 75 bin dolar verecektir. Son durağa kadar birçok sırrı çözmek zorunda kalan sigortacı, artık trendeki herkesin hayatından sorumludur.

Zirve

Filmin yönetmeni Santiago Mitre. Arjantin, İspanya ve Fransa ortak yapımı olan film uluslararası siyasi zirveye katılan Arjantin başkanı Hernan Blanco'nun, kendisinin içinde bulunduğu siyasi ve kişisel ikilemi konu ediniyor. Siyasi anlamda kritik bir dönemde karanlık aile sırlarıyla uğraşmak zorunda kalan Blanco'yu zor kararlar beklemektedir.

Ruhlar bölgesi: Son anahtar

Ruhlar Bölgesi serisinin dördüncü filmi, Son Anahtar'ın yönetmenliğini adam Robitel üstleniyor. Filmde serinin ünlü ruhbilimcisi Elise Rainier'in çocukluğunun geçtiği evde yaşananlar konu alınıyor. Rainier, bu kez kendi çocukluğunda yaşanan açıklanamaz ve korkunç olayları çözmeye çalışacaktır. Rainier, en korkunç ve kişisel ruh avıyla yüzleşerek evine döner ve yıllar önce yaşanan kabuslar yeniden canlanır.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS