Youtube fenomeni Duru Önver ikinci kez beyaz perdede

Video: Youtube fenomeni Duru Önver ikinci kez beyaz perdede
Youtube’da 500 bine yaklaşan takipçi sayısıyla gençlerin en çok izlediği Youtuberlar arasında yer alan Duru Önver ilk sinema filmi “Hayal mi Gerçek mi?” den sonra, bu kez de çocukların severek izlediği çizgi <a class="in-news-link" href="/film" target="_blank" title="film haberleri">film</a> karakterleri Maşa ve Koca Ayı’nın ikinci sinema filmindeki maceralarına konuk oluyor.

Youtube’da 500 bine yaklaşan takipçi sayısıyla gençlerin en çok izlediği Youtuberlar arasında yer alan Duru Önver ilk sinema filmi “Hayal mi Gerçek mi?” den sonra, bu kez de çocukların severek izlediği çizgi film karakterleri Maşa ve Koca Ayı’nın ikinci sinema filmindeki maceralarına konuk oluyor.

Maşa ile Koca Ayı 2 Sonsuz Arkadaşlık animasyon filminde gerçek insanlarla çizgi karakterlerin birleştirildiği projede Youtube videoları milyonlarca kez izlenen Duru Önver’in yanı sıra, Youtube’da en çok takipçiye sahip olan Enes Batur, Başak Karahan ve başka sevilen Youtuberlar da rol alıyor.

Maşa ile Koca Ayı 2: Sonsuz Arkadaşlık, Maşa isimli küçük bir kız çocuğuyla sirkten emekli ayı Mişka'nın maceralarını anlatmaya devam ediyor. Yönetmenliğini Oleg Kuzovkov’un yaptığı film dünya sinemalarıyla aynı anda Türkiye’de de 20 Nisan’da vizyona girecek.

14 Nisan Cumartesi günü saat 13.00’de Emaar AVM’de gerçekleştirilecek Gala’da, anı videolarıyla gençlerin sevgisini kazanan Youtuber Duru Önver sevenleriyle buluşacak.

Gala: 14 Nisan Cumartesi Emaar AVM Cinemaximum
Vizyon Tarihi: 20 Nisan Cuma Günü
Oyuncalar:
Duru Önver
Enes Batur Sungurtekin
Başak Karahan
Çağla Demirel
Efe Koçyiğit
Elif Erkan (Prenses Elif)
Nisan Aktaş
Emrah Şahan (Şahangiller)
Gönül Şahan

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS