magazin haberleri

Afili Aşk 18. bölüm fragmanı: Yeni bölümde mahkemeden karar çıkıyor!

Video: Afili Aşk 18. bölüm fragmanı: Yeni bölümde mahkemeden karar çıkıyor!

Afili Aşk yeni bölüm fragmanı mahkemeden boşanma davasının erteleneceği kararının çıkacağını gösterdi. Kerem’in Ayşe’ye aşık olduğunu anlaması ise sürpriz gelişmeleri beraberinde getirecek. İşte Afili Aşk son bölümde yaşananlar ve ikili arasında filizlenen aşkın detayları…

Afili Aşk fragman videosu yeni haftada Kerem’i heyecanlandıran önemli bir olayın olacağını gösterdi. Avukatın verdiği tavsiye üzerine anlaşmak durumunda kalan Kerem ve Ayşe birbirlerine karşı olan hislerden artık iyice emin olacaklar. Peki, Afili Aşk 18. bölümde Kerem’den bir itiraf gelecek mi?


AFİLİ 18. BÖLÜM ÖZETİ


Kerem ve Ayşe bir süre daha beraber yaşamak zorunda kalır. Boşanma davaları ertelenir. Avukatları ise onların bir evlilik danışmanına gidip, anlaşamadıkları yönünde rapor almalarını ister. Böylece ikna etmeleri daha kolay olacaktır. Bu durum aslında ikiliyi sevindirir. Kerem, Ayşe'ye iyiden iyiye aşık olduğunu artık anlar. Peki, bundan sonra ne olacaktır? İkili arasındaki aşk gün yüzüne çıkacak mıdır?


SON BÖLÜMDE NELER OLDU?


Yelda ve Muhsin arasındaki buzların erimesi için plan yapan Kerem ve Ayşe, beklenmedik bir gece yaşıyorlar. Onların barışması için özel bir hazırlık yapan ikili, gecenin güzelliğini baş başa yaşamak zorunda kalıyor.


Öte yandan boşanmak üzere artık son imzaları da atan ikili, hakim karşısına çıkıyor. İçten içe ayrılmak istemeyen Kerem ve Ayşe bunu birbirlerine itiraf edemezler. Peki hakim onları boşayacak mı? İkiliyi bundan sonra nasıl bir hayat bekliyor?

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS