magazin haberleri

Arka Sokaklar 526. bölüm fragmanı: Ekip, Sait’in peşinde!

Video: Arka Sokaklar 526. bölüm fragmanı: Ekip, Sait’in peşinde!

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı Engin’in Sait’in saldırısına uğrayacağını gösterdi. Rıza Baba’nın Savcı Ceyda’ya karşı Engin’i savunması ise yeni gelişmeleri beraberinde getirecek. Peki, Arka Sokaklar 526. bölümde Sait yakalanabilecek mi?

Arka Sokaklar fragman videosu yeni haftada Engin Müdür’ü kötü bir sürprizin bekleyeceğini gösterdi. Çatışma esnasında yaralanan Engin’e ilk müdahale kısa süre içerisinde yapılacak. İşte Arka Sokaklar dizisi 526. bölüm tanıtımı ve haftada fenomen dizide meydana gelecek olaylar.


ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜM ÖZETİ


Engin Müdürün gözaltına alınması ekibi öfkelendirir. Bir an önce onu aklayacak Sait'e ulaşmaları gerekmektedir. Bu yüzden onun saklanabileceği tüm yerler mercek altına alınır. Sonunda saklandığı mekan tespit edilir. Ekip ve Engin Müdür operasyona başlarlar. Sait'in etrafını çembere alırlar; fakat, Sait'in yakalanmaya niyeti yoktur. Büyük bir çatışma olur. Bu sırada Engin Müdür, Sait tarafından vurulur.


Rıza Baba ise, Savcı Ceyda'nın odasında Engin Müdür'ü savunan bir konuşma yapar. Sait'in içinde olduğu suç örgütünün Narkotik Müdürü Engin'i devre dışı bırakmak için savcılık makamını kullandığını söyler. Ceyda, kendisini suçlayan Rıza Babaya uyarıda bulunup konuşmasında soruşturmanın yürütüleceğine dair işaretler verir. Ali'nin telefonuna Mesut'un oğlu Tunç ile ilgili kötü bir haber verir. Tüm ekip haberin merkezine gider. Mesut, korku dolu duygularla oğluna ne olduğunu anlamaya çalışır.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS