magazin haberleri

Arka Sokaklar 531. yeni bölüm fragmanı: Selin’in kimliği açığa çıkıyor!

Video: Arka Sokaklar 531. yeni bölüm fragmanı: Selin’in kimliği açığa çıkıyor!

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı oldukça gizli bir şekilde yürütülen operasyonun meyvelerini vereceğini gösterdi. Başlarına gelen olayların ardından operasyonları gizli bir şekilde devam ettirme kararı alan ekip bu kez harekete geçecek. Peki, Engin’in liderliğindeki gizli operasyon Arka Sokaklar 531. bölümde başarılı sonuçlar verecek mi?

Arka Sokaklar fragman videosu Ezgi’nin Rıza Baba’ya sitemkar açıklamalarda bulunacağını gösterdi. Operasyonun gizli bir şekilde yürütülmesi yeni sonuçları beraberinde getirirken beklenmedik gelişmeler yaşanmaya devam edecek. İşte Arka Sokaklar yeni bölüm özeti ve gelecek bölümde meydana gelecek olaylar…


ARKA SOKAKLAR 531. BÖLÜM ÖZETİ


Yapılan gizli operasyonda Selin'in kimliği ortaya çıkıyor! Ekip, geniş çaplı bir operasyon düzenler. Oldukça büyük bir çatışma olur. Öte yandan Engin'in liderliğinde yapılan gizli operasyon bazı sorunlara yol açar. İlk olarak kılık değiştiren Selin'in kimliği ifşa olur.


Durumun tuzak olduğunu anlaşılınca ekip yeniden çatışmaya girer. Ezgi ise kendisinden gizli tutulan bu operasyon için Rıza Baba'ya serzenişte bulunur. Ancak Rıza Baba, Ezgi'ye beklemediği bir tepki gösterir. Engin, Nadir ile yaptığı konuşmadan sonra bazı ciddi kararlar alır. Engin ne yapacak?

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS