magazin haberleri

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı: 539. bölümde Hüsnü kaçırılıyor!

Video: Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı: 539. bölümde Hüsnü kaçırılıyor!

Arka Sokaklar 539. bölüm fragmanı çatışmada yaralanan Hüsnü’nün bu kez kaçırılacağını gösterdi. Ekip arkadaşları Hüsnü’den gelen haber sonrası büyük bir panik yaşarken onu kurtarmak için harekete geçecekler. Peki, Arka Sokaklar yeni bölümde ekip Hüsnü’ye ulaşabilecek mi?

Arka Sokaklar fragman videosu Kurye’nin tuzağının işe yarayacağını gösterdi. Hüsnü’nün rehin alınmasıyla birlikte yeni bir sürecin başlayacağı fenomen dizide oldukça önemli gelişmeler yaşanacak. İşte Arka Sokaklar yeni bölüm tanıtımı ve 539. bölümde yaşanacaklar…


ARKA SOKAKLAR 539. BÖLÜM ÖZETİ


Kurye, Hüsnü'yü kaçırıyor. Hüsnü kendini zor bir kararın ortasında buluyor. Ekibin peşinde olduğu Kurye bu sefer Hüsnü'yü kaçırıyor. Rehin alınan Hüsnü hızlı bir hamle ile kurtulmanın eşiğine gelse de Kurye tarafından alt ediliyor. Arkadaşlarını kurtarmaya gelen ekip, Kurye'nin tuzağına düşünce Hüsnü bir seçim yapmak zorunda kalıyor. Diğer taraftan Tekin, Zeliha'ya olan öfkesini bastıramıyor!


ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?


Kurye, işlerini baltalayan ekipten intikam almak için harekete geçiyor. Zeliha'yı kontrolü altına alarak ilk cezayı Hüsnü'ye kesmek istiyor. Onların en zayıf anlarını kollarken yeri tespit ediliyor. Kendisine düzenlenen operasyondan kıl payı kurtulurken Hüsnü ile karşı karşıya kalıyor. Hüsnü, tabancasını çekerek teslim olması için onu uyarıryor; fakat, Kurye'nin teslim olmak gibi bir niyeti olmayınca işler kötüleşiyor. Kurye, Hüsnü'den hızlı davranarak silahını ateşliyor. Hüsnü vurularak yere düşüyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS