Son Dakika

Arka Sokaklar yeni sezon başlıyor! İşte 14. sezon fragmanı

A A

13.09.2019 - 14:36 Son Güncelleme:

Arka Sokaklar 14. sezon ilk bölüm fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz sezonun finalinde yaralanan Mesut saldırının etkisini vücudunda hissetmeye devam edecek. Arka Sokaklar yeni sezonda Mesut’un durumu ise ekip arkadaşlarını oldukça üzecek. Peki, Arka Sokaklar 522. bölümde neler yaşanacak?

Arka Sokaklar fragman videosu 13 Eylül 2019 Cuma günü 14. sezonuyla ekranlarda olacak sevilen projede yaşanacakları gösterecek. Kanal D’nin fenomen dizisinde Volkan’ın şehit oluşunun ardından meydana gelecek olaylar ve Mesut’un sağlık durumu ilk bölüme damga vuracak. İşte Arka Sokalar yeni sezon özeti ve 14. sezonda yaşanacaklar…

ARKA SOKAKLAR YENİ SEZON İLK BÖLÜM ÖZETİ

Vurulduktan sonra bacaklarından problem yaşayan Mesut'un sinirleri daha da bozuluyor. Selin'e karşı olan davranışları da bu durumdan etkileniyor. Mesut'un düştüğü durum öncelikle Selin'in, sonrasında ekibin içini acıtıyor.

Geçtiğimiz sezonun finalinde Volkan'ın şehit düşmesi ve Mesut'un vurulması ekibi yıkmıştı. Yeni sezon bu acıların içinde başlıyor. Mesut vurulduktan sonra ameliyata alınıyor. Ameliyat sonrası bacakları ile ilgili yaşanan sıkıntıdan dolayı sevdiği meslekten uzak kalıyor. Bu durumu kaldıramayan Mesut içine kapanıyor ve Selin ile ekipten uzak bir yaşamın içine giriyor. Selin'in eli ayağını bağlayan bu durumu ekibi de çaresiz bırakıyor.

ARKA SOKAKLAR SEZON FİNALİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…