magazin haberleri

Chef’s Arena 2. bölüm fragmanı… Gerçek restoran, gerçek müşteriler!

Video: Chef’s Arena 2. bölüm fragmanı… Gerçek restoran, gerçek müşteriler!

Chef’s Arena ilk bölümü ile yarışma tutkunlarının büyük beğenisini topladı. Kısa süre önce yayın hayatına başlayan Kanal D’nin merakla beklenen yarışma programında oldukça eğlenceli görüntüler ortaya çıktı. İşte Chef’s Arena 2. Bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacaklar…

Chef’s Arena fragman videosu müşterilerden gelen yemek siparişlerinin mutfakta tatlı heyecana neden olacağını gösterdi. Şeflerin ve patronun değerlendirmesi sonrasında seçilen yemekler puanlanacak. İşte Chef’s Arena’da yeni bölümde yaşanacaklar…


CHEF’S ARENA 2. BÖLÜM ÖZETİ


Mutfakta en iyi kim? Kadınlar mı, erkeler mi? Gerçek mutfak, gerçek restoran ve gerçek müşteriler! Mutfağın hakimi yetenekli iki şef ve bir patron! Yarışmacılar kazanmak için çok ter dökecek! Bu restoranda sadece en iyiler yarışabilir!


İLK BÖLÜMDE NELER OLDU?


1. bölümde kadınlar ve erkeklerin mücadelesi yaşandı. Batuhan Piatti, şefler Pınar İshakoğlu ve Sinan Büdeyri yönetiminde ki yarışmacılar, Türk mutfağının önemli lezzetlerini misafirlerin beğenisine sundu.


Restorana gelen misafirlere yemeklerini beğendirip kazanan takımdan, bir yarışmacı 10.000 lira nakit ödül beklerken, kaybeden takımdan bir kişi Chefs’ Arena’ya veda etti.


CHEF’S ARENA İLK BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS