magazin haberleri

Adı Efsane 4. bölüm fragmanı

Video: Adı Efsane 4. bölüm fragmanı
Adı Efsane 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Hakan'ın babası Seyfi tarafından bıçaklanarak yaralanan Tarık'ı, nasıl bir son bekliyor? Melis, babası Tarık’ın başına gelenleri öğrenecek mi? Adı Efsane 18 Şubat Cumartesi 2017'de yeni bölümüyle <a class="in-news-link" href="/kanal-d" target="_blank" title="Kanal D haberleri">Kanal D</a>'de ekrana gelecek. Adı Efsane 4. bölümde ne olacak? Tüyolar bu fragmanda...

Adı Efsane 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Hakan'ın babası Seyfi tarafından bıçaklanarak yaralanan Tarık'ı, nasıl bir son bekliyor? Melis, babası Tarık’ın başına gelenleri öğrenecek mi? Adı Efsane 18 Şubat Cumartesi 2017'de yeni bölümüyle Kanal D'de ekrana gelecek. Adı Efsane 4. bölümde ne olacak? Tüyolar bu fragmanda...

Adı Efsane yeni bölüm özeti niteliğinde, tüm dengelerin değiştiği bir fragman. İşte Adı Efsane yeni bölümde neler olacak, cevabı burada.

Hakan'ın babası Seyfi tarafından bıçaklanan Tarık, kızı Melis'le katılacağı "Baba-Kız Gecesi"ne gidemez. Babasının yaralandığını öğrenen Melis ve Zeynep, bu duruma çok üzülür. Tarık'a çok bağlı olan kızı Zeynep, babasının ölmemesi için dua eder. Ablasıyla dertleşen Zeynep, annesini çok özlediğini ve Melis’in de onu asla bırakmamasını ister.

Tarık yüzünden karşı karşıya gelen Bahar ve Melis arasında ipler gerilir. Bahar, Seçil’e karşı Tarık’ı savunur. Tarık’ın, her ne pahasına da olsa kızı Melis’in yanına gelmeye çalıştığını Seçil’e sert bir dille anlatır.

Diğer taraftan babası Seyfi'nin başka bir ailesi olduğunu öğrenen Hakan, bu duruma çok içerler. Yaşadıklarıyla sarsılan Hakan, öğrendiği gerçekleri saklamaya daha fazla vicdanı el vermez. Annesinin karşısına dikilen Hakan, babasını hayatlarından çıkartmak için annesine bir nevi şantaj yapar. Hakan, ya kendisini ya da eşi Seyfi'yi seçmesini söyleyerek annesini zor bir duruma sokar. Fakat annesinden duydukları karşısında Hakan bir kez daha yıkılır. Hakan peki şimdi ne yapacak?

Adı Efsane heyecan dolu yeni bölümüyle 18 Şubat Cumartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS