magazin haberleri

Arka Sokaklar 441. yeni bölüm fragmanında sürpriz

Video: Arka Sokaklar 441. yeni bölüm fragmanında sürpriz
<a class="in-news-link" href="/arka-sokaklar" target="_blank" title="Arka Sokaklar haberleri">Arka Sokaklar</a> 441. <a class="in-news-link" href="/yeni-bolum-fragmani" target="_blank" title="yeni bölüm fragmanı haberleri">yeni bölüm fragmanı</a> yayında. Hakan'ın annesinin hayati tehlikesi sürüyor. Hakan ve Aylin'in düğününden sonra gelin arabasına ateş açan silaha ulaşılıyor. Öte yandan usta tiyatro sanatçısı Atilla Olgaç, Uğur İzgi ve Kadir Polatçı canlandıracakları karakterlerle diziye katılıyor.

Arka Sokaklar 441. yeni bölüm fragmanı yayında. Hakan'ın annesinin hayati tehlikesi sürüyor. Hakan ve Aylin'in düğününden sonra gelin arabasına ateş açan silaha ulaşılıyor. Öte yandan usta tiyatro sanatçısı Atilla Olgaç, Uğur İzgi ve Kadir Polatçı canlandıracakları karakterlerle diziye katılıyor.

Hakan ve Aylin'in en mutlu gününe karanlık bir bulut gibi çöken saldırının gündemi devam eder. Hakan'ın annesi ameliyata alınır. Bu duruma sebep olan silaha ulaşılır ve hain saldırının ipucu, ekibi bir yere yönlendirir. Hakan, annesini bu duruma düşüren saldırganı yakalabilecek mi?

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜM İZLE

Arka Sokaklar merakla beklenen yeni bölümüyle 12 Mayıs Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS