magazin haberleri

Arka Sokaklar 468. bölüm fragmanında Selin teröristle karşı karşıya kalıyor

Video: Arka Sokaklar 468. bölüm fragmanında Selin teröristle karşı karşıya kalıyor
Arka Sokaklar 468. bölüm fragmanında gizli görevle <a class="in-news-link" href="/suriye" target="_blank" title="Suriye haberleri">Suriye</a>'ye giden Selin, teröristle karşı karşıya kalıyor.

Arka Sokaklar 468. bölüm fragmanında gizli görevle Suriye'ye giden Selin, teröristle karşı karşıya kalıyor.

İstihbarat ve emniyetin işbirliği yaptığı bir dosya yüzünden Selin gizli görevle Suriye'ye gider. Amacı teröristerin elindeki çocuğu kurtarmaktır. Selin görevi kabul eder ve Suriye'ye geçer. Kılık değiştirip çocuğa ulaşır. Teröristle karşı karşıya kalır. Terörist çocuğu kalkan olarak kullanır. Selin onu vurmakta kararsız kalır.

Sevdiği kadının Suriye'ye görevle gittiğini öğrenen Mesut, Selin'in hayatı için endişe duyar. Kendisi uzun yıllar o topraklarda görev yaptığından Selin'in nelerle karşılaşabileceğini biliyordur. Mesut, Selin'in arkasından Suriye'ye gider. Teröristlerin yerini bulur; fakat, kendi hayatı tehlikeye girer.

Ali ve Bahar eli silahlı bir adamın peşine düşer. Uzun bir kovalamacadan sonra Ali, adamı durdurmak için ateş eder. Adam vurulur. Kimliğine baktıklarında adamın polis olduğunu öğrenirler.

Selin, çocuğu teröristlerin elinden kurtarabilecek mi? Selin'in arkasından Suriye'ye giden Mesut patlayan bombadan kurtulabilecek mi? Ali'nin vurduğu polis ölecek mi? Ali'nin başı bu yüzden belaya mı gircek?

Sokaklar 468. bölüm 9 Şubat Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS