magazin haberleri

Evlat Kokusu'ndan ilk fragman yayınlandı

Video: Evlat Kokusu'ndan ilk fragman yayınlandı
Evlatları için her şeyi yapabilecek iki kadınının hikayesi <a class="in-news-link" href="/evlat-kokusu" target="_blank" title="Evlat Kokusu haberleri">Evlat Kokusu</a>, yakında <a class="in-news-link" href="/kanal-d" target="_blank" title="Kanal D haberleri">Kanal D</a>'de başlıyor. Evlat Kokusu, büyük hayalinin altında ezilen gencecik masum bir kızdan, cesur, savaşçı ve acımasız bir genç kadına dönüşen Zeyno’nun hikayesini anlatıyor.

Evlatları için her şeyi yapabilecek iki kadınının hikayesi Evlat Kokusu, yakında Kanal D'de başlıyor. Evlat Kokusu, büyük hayalinin altında ezilen gencecik masum bir kızdan, cesur, savaşçı ve acımasız bir genç kadına dönüşen Zeyno’nun hikayesini anlatıyor.

Dizinin hikayesi şöyle:

Vicdanı ve mecburiyetleri arasında kalan, aşka dair umutlarını çoktan kaybetmiş Aslan’ın bir günde değişen hayatının ve kendisiyle savaşının hikayesidir.

Evlat Kokusu, çaresizliğin sürüklediği bir günahın sonucu, dünyanın en zor seçimine zorlanan Zümrüt’ün, büyük sırrının gölgesinde iktidar için her şeye meydan okuyan Hünkar’ın, hayatını, kimseye aldırmadan hevesleriyle yöneten Cevahir’in, ‘bir gün mutlaka’ diyerek gün sayan Seher’in, hayatları ve kaderleri birbirlerine bağlı iki küçük çocuğun hikayesidir.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS