magazin haberleri

Hayat Şarkısı 53. yeni bölüm fragmanında ayrılık mı var?

Video: Hayat Şarkısı 53. yeni bölüm fragmanında ayrılık mı var?
Hayat Şarkısı 53. bölüm fragmanı yayında. Hülya'nın düşüncesiz davranışları, Kerim'i ayrılığa mı sürükleyecek? Hülya ve Kerim yeniden boşanmanın eşiğine mi gelecek?

Hayat Şarkısı 53. bölüm fragmanı yayında. Hülya'nın düşüncesiz davranışları, Kerim'i ayrılığa mı sürükleyecek? Hülya ve Kerim yeniden boşanmanın eşiğine mi gelecek?

Mahsa ve Melisa’nın intikamı için Cevher Ailesi’nin başına bela olan Ziya Torunbaş, Cevher madenlerinin köy sularını zehirlediği yalanıyla Bayram Cevher’in köşeye sıkışmasına neden olur. Zira köy sularından zehirlenen bir kadın ölmüştür. Ekonomik çöküntüye giren Cevher Ailesi, yaşadıkları evi satışa çıkarmıştı. Evi alan kişinin Ziya Torunbaş olduğu haberi, herkese büyük bir şaşkınlık yaratmıştı. Dağılan aileyi toplama görevi Hülya’ya düşer. Ailesini içine düştüğü durumdan kurtarmak isteyen Hülya, ortağı Mahir ile köye gitmişti. İpek’in elindeki video sayesinde, Torunbaş Ailesi’nin sorumlu olduğu köy sularının zehirlenmesi, ikiliyi harekete geçirmişti. Fakat her şey planladıkları gibi gitmemiş; silahlar patlamıştı.

HAYAT ŞARKISI SON BÖLÜM İZLE

Hülya ile Mahir, sonuca ulaşmış olsalar da hayatlarını tehlikeye atmış olmaları, Keri mile çatışmalarına yol açar. Kerim, Hülya’nın kendisini tehlikeye atmasını yanlış bulur ve ilk defa bu kadar sert bir dille uyarır. Üç çocuğu olan Hülya’nın daha sakin bir hayat yaşamasını isteyen Kerim, ilişkilerinin böyle devam etmeyeceğini belirtir.

Hatice hala, köyden Hülya ile Kerim’in yaşadığı eve taşınır. Köyden ürünler getirmeyi ihmal etmeyen Hatice, ortalığın karışmasına neden olur. Mutfakla arası zaten kötü olan Hülya, gördüğü manzara karşısında ne yapacağını bilemez.

Hülya, Bayram Cevher’i kurtarabilecek mi? Hülya ile Kerim’in evliliklerini hangi tehlike bekliyor? Mahir ile İpek, eski günlerine geri dönebilecekler mi?

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS