magazin haberleri

Kısmetse Olur 361. yeni bölüm fragmanı (17 Şubat)

Video: Kısmetse Olur 361. yeni bölüm fragmanı (17 Şubat)
<a class="in-news-link" href="/kismetse-olur" target="_blank" title="Kısmetse Olur haberleri">Kısmetse Olur</a> 361. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur 17 Şubat Cuma günü yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanında, Gözde ve Ünal arasındaki gerginliğin asıl nedeni Gözde'nin ailesi mi iddiası ortalığı karıştırıyor. İkili arasındaki sorunlar ne zaman çözülecek? İşte detaylar...

Kısmetse Olur 361. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur 17 Şubat Cuma günü yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanında, Gözde ve Ünal arasındaki gerginliğin asıl nedeni Gözde'nin ailesi mi iddiası ortalığı karıştırıyor. İkili arasındaki sorunlar ne zaman çözülecek? İşte detaylar...

Ünal ve Gözde ilişkisindeki sorunların asıl kaynağı aile mi? Yoksa Gözde'nin ailesi Ünal'ı istemiyor mu? Kısmetse Olur'un yeni çifti Ünal ve Gözde arasında ilk günden bu yana sular durulmuyor. Gözde ile 14 Şubat Sevgililer Günü'nde tanıma yoluna giren Ünal, ona bir kolye hediye etmişti. Ünal'ın Gözde'ye "Sen beni taşıyabilecek bir kadın değilsin" demesinden sonra araları açılan ikili bugün de tartışma yaşadı. Gözde'nin Ünal'ı kolay kolay affetmeye niyeti yoktu. Gözde, Ünal'ın damatlar evinde umursamazca oturup, gönlünü almak adına hiç bir şey yapmamasına bozulup, kolyesini çıkarmıştı. Bunun üzerine eve gelip Gözde'den özür dileyen Ünal, reddedilince evi terketmişti.

Kritiklerde annesinin hafta sonu burada olduğunu ve programa gelmek istemediğini belirten Gözde, bir anda akıllara başka soru işaretleri de getirdi. Acaba Gözde'nin ailesi Ünal'ı istemiyor muydu? Yoksa ilişkilerinin yolunda gitmeme sebepleri başka mıydı?

Öte yandan Gökhan, Sibel'i şaşırtacak bir sürpriz yapıyor! Gökhan'ın görünce sevinç çığlıkları atan gelin adayı Sibel, nasıl bir sürprizle karşılaştı?

Kısmetse Olur, yeni bölümü ile 17 Şubat Cuma 12.30'da Kanal D'de.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS