magazin haberleri

Kısmetse Olur 369. yeni bölüm fragmanında şok ayrılık

Video: Kısmetse Olur 369. yeni bölüm fragmanında şok ayrılık
<a class="in-news-link" href="/kismetse-olur" target="_blank" title="Kısmetse Olur haberleri">Kısmetse Olur</a> 27 Şubat Pazartesi yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanında o isim eve veda etmek zorunda kalıyor. Evin kurallarına uymadığı için elenen o aday kim? İşte yeni bölüm fragmanı...

Kısmetse Olur 27 Şubat Pazartesi yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanında o isim eve veda etmek zorunda kalıyor. Evin kurallarına uymadığı için elenen o aday kim? İşte yeni bölüm fragmanı...

Kısmetse Olur'da şok isim eleniyor!

Kısmetse Olur yeni bölümde, Seda Akgül'ün erkenden eve gelmesi tüm adayları endişelendiriyor. Seda Akgül, adaylara aralarından bir kişinin eleneceğini söylüyor. Peki evin kurallarına uymadığı için evden elenmesine karar verilen o isim kim? Herkesi şok edecek o karar hangi adayın evdenn gitmesine neden olacak?

Öte yandan Onur, Yağmur ve Farima tarafından kırmızı odaya çağrılıyor. Aycan'ın eve dönmemesi üzerine mutsuz günler geçiren Onur, yeni bir adaya şans verecek mi?

Kısmetse Olur evine aynı zamanda yeni bir damat adayı daha geliyor. Damat adayının iddialı girişi ilk andan itibaren gelin adaylarının dikkatini çekiyor! Peki yeni damat adayı Altuğ, kim için geldi? Aklında talip olmak istediği bir gelin adayı var mı?

Kısmetse Olur merakla beklenen yeni bölümüyle hafta içi her gün 12.30'da Kanal D'de.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS