magazin haberleri

Kısmetse Olur 387. yeni bölüm fragmanında büyük sürpriz

Video: Kısmetse Olur 387. yeni bölüm fragmanında büyük sürpriz
<a class="in-news-link" href="/kismetse-olur" target="_blank" title="Kısmetse Olur haberleri">Kısmetse Olur</a> 20 Mart Pazartesi yeni bölüm fragmanında <a class="in-news-link" href="/surpriz" target="_blank" title="sürpriz haberleri">sürpriz</a> adaylar eve geri dönüyor. Peki Melis'in çığlık atarak karşıladığı damat adayı kim? Gelinler evine giriş yapan gelin adayı neden herkesi şok etti?

Kısmetse Olur 20 Mart Pazartesi yeni bölüm fragmanında sürpriz adaylar eve geri dönüyor. Peki Melis'in çığlık atarak karşıladığı damat adayı kim? Gelinler evine giriş yapan gelin adayı neden herkesi şok etti?

Kısmetse Olur'da sürprizlerle dolu bir hafta daha başlıyor. Yeni bölüm fragmanında eve giriş yapan damat adayı herkese sevinç çığlıkları attırdı. Gelinler evinden Melis o ismi görünce yerinden fırladı ve gözyaşlarını tutamadı. Gamze ise gelen bu sürpriz adayı bu evde bir kızın duygularıyla oynamakla itham etti. Damatlar evinde de bu ismin geri dönmesi herkesi çok mutlu etti. Peki Kısmetse Olur'un bu gizemli yeni adayı kim?

Gelinler evine dönen aday ise yine hiç kimsenin beklemediği sürpriz bir isim oluyor. Eve iddialı bir giriş yapan bu aday kim? Kısmetse Olur'a geri dönen adaylar evdeki dengeleri değiştirebilecek mi?

Kısmetse Olur heyecan ve merakla beklenen yeni bölümüyle hafta içi her gün 12.30'da Kanal D'de.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS