magazin haberleri

Kısmetse Olur 395. yeni bölüm fragmanında duygusal anlar

Video: Kısmetse Olur 395. yeni bölüm fragmanında duygusal anlar
<a class="in-news-link" href="/kismetse-olur" target="_blank" title="Kısmetse Olur haberleri">Kısmetse Olur</a> son bölümün ardından yayınlanan 30 Mart Perşembe 395. yeni bölüm fragmanında Onur ve Aycan aşkı yeniden alev alıyor! Kısmetse Olur'da Onur ve Aycan dışarıya çıkıyor. Başbaşa romantik dakikalar geçiren ikili, ayrı kaldıkları süre zarfında yaşadıklarını paylaşarak bir daha ayrılmama kararı alıyor. Aycan, Onur'un yokluğuna alışamadığını itiraf ediyor ve ikili arasında duygusal anlar yaşanıyor.

Kısmetse Olur son bölümün ardından yayınlanan 30 Mart Perşembe 395. yeni bölüm fragmanında Onur ve Aycan aşkı yeniden alev alıyor! Kısmetse Olur'da Onur ve Aycan dışarıya çıkıyor. Başbaşa romantik dakikalar geçiren ikili, ayrı kaldıkları süre zarfında yaşadıklarını paylaşarak bir daha ayrılmama kararı alıyor. Aycan, Onur'un yokluğuna alışamadığını itiraf ediyor ve ikili arasında duygusal anlar yaşanıyor.

Öte yandan önceki güne damgasını vuran olay Emre ve Tuğçe yakınlaşmasında yeni gelişmeler yaşanıyor. Emre, Tuğçe'yi evdeki diğer kızlardan korumaya başlıyor. Bir anda birbirlerine duygularını açan Emre ve Tuğçe tanıma yoluna giriyor. Gelinler evine gelen Emre, "Ben sana açık konuşayım, senin üzerine kimsenin gelmesine izin vermem" diyerek bir kere daha Tuğçe'ye olan hassasiyetini dile getiriyor.

Rabia ve İlkay cephesinde ise yine gözyaşları hakim oluyor... Fanları tarafından Rabia'ya hazırlanan sürprizde, kendini yalnız hisseden ve İlkay'ın bile yanına gelmemesi üzerine Rabia ağlamaya başlıyor. Rabia'nın bu davranışları ise gelinler evinde tepkilere neden oluyor. Rabia'nın duygu sömürüsü yaptığı iddiaları ortaya atılmaya başlandı.

Kısmetse Olur yeni bölümüyle hafta içi her gün 12.30'da Kanal D'de.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS