magazin haberleri

Kısmetse Olur 396. yeni bölüm fragmanında Tuğçe ve Emre yakınlaşması!

Video: Kısmetse Olur 396. yeni bölüm fragmanında Tuğçe ve Emre yakınlaşması!
<a class="in-news-link" href="/kismetse-olur" target="_blank" title="Kısmetse Olur haberleri">Kısmetse Olur</a> son bölümün ardından yayınlanan 31 Mart Cuma 396. yeni bölüm fragmanında Tuğçe'nin gözyaşlarına dayanamayan Emre soluğu onun yanında alıyor. Tuğçe'nin gözyaşlarını silerek onu teselli ediyor.

Kısmetse Olur son bölümün ardından yayınlanan 31 Mart Cuma 396. yeni bölüm fragmanında Tuğçe'nin gözyaşlarına dayanamayan Emre soluğu onun yanında alıyor. Tuğçe'nin gözyaşlarını silerek onu teselli ediyor.

Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanında, Emre ve Tuğçe yakınlaşması evdeki Emre'ye diğer aday olanları çileden çıkarıyor. Farima, Tuğçe'nin bu kadar yakınında olup da hislerini söylememesine tepki gösteriyor. Sevgican ise Emre'nin onunla arkadaş kalma isteğini samimi bulmuyor. Gamze, Farima ve Sevgican oklarını Emre ve Tuğçe'ye yöneltiyor.

Evde herkesin üstüne gelmesinden dolayı gözyaşlarını tutamayan Tuğçe'nin yanına ise Emre geliyor. Tuğçe'nin gözyaşlarını silen Emre, Tuğçe'nin yanında kendini çok iyi hissettiğini söylüyor. İkili arasındaki yakınlaşma ise günden güne artıyor! Tuğçe, Emre'nin gelişiyle ilgili ise, "Şükrediyorum şuan! İyi ki geldi" diyerek memnununiyetini dile getirdi...

Kısmetse Olur yeni bölümüyle hafta içi her gün 12.30'da Kanal D'de.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS