magazin haberleri

Kısmetse Olur 398. yeni bölüm fragmanında büyük kavga!

Video: Kısmetse Olur 398. yeni bölüm fragmanında büyük kavga!
<a class="in-news-link" href="/kismetse-olur" target="_blank" title="Kısmetse Olur haberleri">Kısmetse Olur</a> son bölümün ardından yayınlanan 4 Nisan Salı 398. yeni bölüm fragmanında, Emre ve Şehmus arasında çıkan <a class="in-news-link" href="/kavga" target="_blank" title="kavga haberleri">kavga</a> ikisine birden ihtar getiriyor.

Kısmetse Olur son bölümün ardından yayınlanan 4 Nisan Salı 398. yeni bölüm fragmanında, Emre ve Şehmus arasında çıkan kavga ikisine birden ihtar getiriyor.

Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanında gelinler evinde Yağmur ve Tuğçe arasında büyük bir tartışma çıkıyor. Tartışmanın görüntüleri ise damatlar evine veriliyor. İzlediklerinden sonra deliye dönen Emre, soluğu gelinler evinde alıyor. Diğer damat adayları her ne kadar Emre'yi durdurmak istese de bunu başaramıyor.

Gelinler evine bir hışımla giden Emre, Tuğçe'yi yanına alarak savunmaya başlıyor. Yağmur'u karşısına alan Emre sesini yükseltmeye başlayınca durum Şehmus'a da yansıyor. Yağmur'a bağırdığı için Emre'yle ters düşen Şehmus, onun karşısına çıkıyor. Emre ise öfkesini kontrole demiyor ve ikili arasında büyük bir kavga boy gösteriyor. Bu tartışma ise damatlar evine ihtar getiriyor. Seda Akgül, Şehmus'un iki uyarı birden aldığını açıklıyor. Peki bu durum damatlar evindeki dengeyi değiştirecek mi? Kısmetse Olur yeni bölümde neler olacak?

Kısmetse Olur merak ve heyecan dolu yeni bölümüyle hafta içi her gün 12.30'da Kanal D'de.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS