magazin haberleri

Poyraz Karayel 74. bölüm fragmanı

Video: Poyraz Karayel 74. bölüm fragmanı
<a class="in-news-link" href="/poyraz-karayel" target="_blank" title="Poyraz Karayel haberleri">Poyraz Karayel</a> 74. Bölüm Fragmanı yayında. Çınar, Ayşegül'e olan öfkesini onu öldürerek mi gösterecek? Ayşegül'e olan öfkesini onu öldürerek mi gösterecek? Ayşegül'ün başı büyük dertte! Poyraz Karayel yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de <a class="in-news-link" href="/kanal-d" target="_blank" title="Kanal D haberleri">Kanal D</a>'de.

Poyraz Karayel 74. Bölüm Fragmanı yayında. Çınar, Ayşegül'e olan öfkesini onu öldürerek mi gösterecek? Ayşegül'e olan öfkesini onu öldürerek mi gösterecek? Ayşegül'ün başı büyük dertte! Poyraz Karayel yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de Kanal D'de.

Poyraz Karayel 74. bölüm özeti

Poyraz, aradıkları ismin Nevra olduğunu ortaya çıkarmıştır. Artık kendisine göre daha fazla ajanlık görevine devam etmesinin gereği yoktur. Poyraz istifa eder.

Ayşegül, Poyraz ve Sinan yepyeni bir hayata adım atarlar. Ama İsa’nın Taşkafa ile ilgili öğrendiği gerçek Poyrazların hayatını da etkileyecektir. İsa'nın öfkesini Poyraz bile dindiremeyince, İsa geri dönüşü zor bir hata yapar.

Eda Kerem’i son anda kaçırmayı başarır. Herkesin peşinde olduğu Kerem, onu kaçıran Eda'ya, hayatını altüst edecek bir bilgi verir. Ayşegül'ün ihanetine şahit olan Çınar ise yıkılmıştır. Nevra, dağılmış Çınar'ı ayağa kaldırıp öfkesini, hak edenlere yöneltmesini sağlar. Çınar ihanetin bedelini ödetmek için Hikmet sandığı Poyraz’ı ve Ayşegül’ü ortadan kaldırmaya karar verir ve hemen harekete geçer. Poyraz ve Ayşegül ise onlara doğru yaklaşan tehlikenin farkında bile değildir...

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS