magazin haberleri

Dünya, Priyanka Chopra'nın dev duvağını konuşuyor

Video: Dünya, Priyanka Chopra'nın dev duvağını konuşuyor
Amerikalı şarkıcı Nick Jonas ile Hintli oyuncu Priyanka Chopra'nın görkemli evliliği konuşuluyor. En çok da gelinin dev duvağı.

Amerikalı şarkıcı Nick Jonas ile Hintli oyuncu Priyanka Chopra'nın görkemli evliliği konuşuluyor. En çok da gelinin dev duvağı.

5 kişi ancak taşıyabildi, gören herkesin ağzı açık kaldı. Dev duvaklı gelinlik, yılın düğününe damgasını vurdu.

2000 yılında 'Dünya Güzellik Kraliçesi' seçilen Hintli oyuncu Priyanka Chopra, Amerikalı şarkıcı Nick Jonas ile evlendi. Düğün yeri olarak Hindistan seçildi. Jodpur ve Yeni Delhi'deki evlilik törenleri hem Hindu hem de Hristiyan geleneklerine uygun olarak yapıldı. Hristiyan geleneklerine göre düzenlenen törende Chopra'nın giydiği Ralph Lauren imzalı gelinlik göz kamaştırdı. İki milyon inci işlenen, swarovski taşlarla bezeli ve 23 metrelik duvağı olan gelinliğin tamamlanması bin 826 saat sürdü.

Dev duvak sosyal medyada çok konuşuldu. Bir kullanıcı, Prens Harry ile evlenen ve düğünde 5 metrelik duvak takan Amerikalı oyuncu Meghan Markle'a lafı getirdi. Hayali olarak Markle'ın ağzından 'Ben bir prens ile evlendim' ifadelerini kullandı. Bir diğer kullanıcı da 'Priyanka Chopra'nın duvağı benim geleceğimden daha büyük ve daha parlak' notunu paylaştı.

Düğünde Nick Jonas da Ralph Lauren tasarımı damatlık giydi. Chopra, bir gün sonra yapılan geleneksel Hindu düğününde Hint tasarımcı Sabyasachi Mukherji imzalı gelinlik giydi. Çiftin düğün masrafları 1 milyon doları aştı.

 

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS