magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu... 23 Eylül Pazartesi gün birincisi kim oldu?

Video: Gelinim Mutfakta puan durumu... 23 Eylül Pazartesi gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu 23 Eylül 2019 Pazartesi günü lider olarak çeyrek altını kazanan ismi gösterecek. Kanal D’nin fenomen yarışmasına bu hafta Emine Hanım ve gelini katılacak. Peki, Gelinim Mutfakta gün birincisi açıklanmadan önce Dilek, Kıymet’e neden tepki gösterecek?

Gelinim Mutfakta gün birincisi yeni haftanın ilk gününde çeyrek altını elde ederek haftalık bazda avantajı ele geçirecek isim olacak. Fatih Ürek’in sunumuyla hafta içi her gün Kanal D izleyiciyle buluşan fenomen programda bugün gergin dakikalar yaşandı. Peki, Gelinim Mutfakta puan durumu açıklanmadan önce neler oldu?


MUTFAKTA GERGİN DAKİKALAR!


Yarışmaya yeni katılan kaynana Emine Hanımın gelini hakkında söyledikleri herkesi çok şaşırtıyor. Dilek, ailesi hakkında olumsuz konuşan Kıymet'e sert tepki veriyor. Çiğdem Hanım ve Nur Hanım arasında sular durulmuyor.


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU 23 EYLÜL


Haftanın ilk gününde kaynanalar her zaman olduğu gibi yemekleri tadarak puanlama işlemine geçtiler. Yeni yarışmacıların da ilk kez puanlama yaptığı günde kaynanalar hangi yemeğin gelinlerine ait olduğunu bilmeden günün liderini belirlediler.


Günün en düşük puanını alan yarışmacısı 9 puanla Elif olarak açıklandı.


Günün en yüksek puanını alarak çeyrek altının sahibi olan yarışmacısı 14 puanla Kıymet oldu. Diğer yarışmacılar ise 11'er puan alarak günü eşitlikle tamamladılar.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS