magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu duyuruldu, 11 Şubat Salı gün birincisi kim oldu?

Video: Gelinim Mutfakta puan durumu duyuruldu, 11 Şubat Salı gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta gün birincisi 11 Şubat 2020 Salı günü pankartların gündem yarattığı bölümü liderlikle tamamlayan isim oldu. Gelinlerin ellerindeki pankartlarla birlikte kaynanaların odasına dalmasının ardından kaynanalar bu duruma tepki gösterdi. Peki, Gelinim Mutfakta puan durumu açıklandığında hangi isim zirveyi kaptı?

Gelinim Mutfakta puan durumu 11 Şubat 2020 tarihinde haftanın ikinci bölümünün ekrana geldiği salı günü hangi ismin daha yüksek puan elde ettiğini gösterdi. Peki, mutfakta puan durumu öncesinde neler yaşandı?


MUTFAKTA PANKART GERGİNLİĞİ


Pankartlarla odaya dalan gelinlere kaynanalar tepki gösteriyor. Gelinlere yemekleri yetiştirememeleri durumunda sert bir karşılık vereceklerini belirten kaynanalar uyarılarını sürdürüyor. Öte yandan programa video gönderen bir damat gelinlerinin annesine yüklendiğini belirterek eşine karşı annesini savunacak.


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU SALI


Bu hafta iyi bir başlangıç yapmak isteyen tüm gelinler yemek hünerlerini sergilemiş ve yeni haftaya avantajlı başlayan kişiler dün ortaya çıkmıştı. Peki, yeni günde lider olan kişi kim oldu ve en düşük puanı kim aldı?


Günün en düşük puanını alan gelini 9 puanla Nihan olarak belirlendi. 2 puanı kesilen Nihan 7 puana düştü.


Nihan'ın ardından en düşük puanı alan ikinci gelin ise 10 puanlı Dilara olarak duyuruldu.


Günün en yüksek puanını alıp çeyrek altının sahibi olan gelin 17 puanla Burçin oldu. Gülşah ise 13 puanla ikinci sırada yer alıyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS