magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu duyuruldu, 12 Şubat Çarşamba gün birincisi kim oldu?

Video: Gelinim Mutfakta puan durumu duyuruldu, 12 Şubat Çarşamba gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta gün birincisi Nurcan Hanım tarafından yapılan açıklamaların gündem olduğu bölümde lider olan isim oldu. 12 Şubat 2020 Çarşamba günü Nurcan’ın gelini ve oğlu ile ilgili kullandığı ifadeler tüm gelinleri harekete geçirdi. Peki, Gelinim Mutfakta puan durumu açıklanmadan önce Nurcan Hanım neler söyledi?

Gelinim Mutfakta puan durumu duyurulmadan önce Nurcan Hanımın oğlu ve gelinine ilişkin sözleri herkesi şaşırttı. Gelinler, Nurcan Hanımın sözleri üzerine kaynanalarla ters düştüler. Oğlunun ve gelininin kendi borçlarını kendileri ödemesi gerektiğini belirten Nurcan, “üzerimden düşsünler” diyerek gelinlerin tepkisini çekti.


Diğer gelinler de Nurcan Hanımın gelinine destek olarak kullanılan ifadelerin oldukça yanlış olduğunu belirttiler. Bu açıklamalar üzerine Nurcan Hanım da kendisini ifade etmeye çalıştı.


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU ÇARŞAMBA


Gergin anlara sahne olan bölümde gelinler günü liderlikle tamamlayabilmek için yarıştılar. Yemeklerin tamamlanmasıyla birlikte kaynanalar tadım işlemine geçti. Verilen puanların sonucunda bir isim çeyrek altının sahibi olurken bir isim de günü sonunculukla tamamladı.


Günün en düşük puanını alan gelini 6 puanla Gülşah oldu.


Gülşah'ın hemen ardından en düşük puanı alan ikinci gelinse 12 puanla Nihan olarak duyuruldu.


Günün en yüksek puanını alıp çeyrek altının sahibi olan gelin 15 puanla Burçin olarak belirlendi. Dilara ise 14 puanla ikinci oldu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS