magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu duyuruldu,14 Ocak Salı günün birincisi kim oldu?

Video: Gelinim Mutfakta puan durumu duyuruldu,14 Ocak Salı günün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta gün birincisi hediye tartışmalarının yeniden gündem olduğu 14 Ocak’ta çeyrek altını kazanan kişi oldu. Elif’in tartışmaların odağında yer aldığı dakikalarda kaynanalardan birinin mutfağa girerek fotoğraf çerçevelerinin arkasında not olup olmadığını kontrol etmesi ise herkesi şaşırttı. Peki, Gelinim Mutfakta puan durumu nasıl sonuçlandı ve haftanın ikinci çeyreğini kim kazandı?

Gelinim Mutfakta puan durumu haftanın ikinci puanlamasının yapıldığı 14 Ocak 2020 Salı günü en az ve en çok puanı alan kişileri gösterdi. Dönem dönem gergin dakikaların yaşandığı programda bu kez gelinler ve kaynanalar arasında hediye polemiği gerçekleşti. Fotoğraf çerçevelerinin arkalarında not olup olmadığını teftiş edilmesi ise gündem yarattı.


MUTFAKTA KONTROL TARTIŞMASI


Çiğdem Hanım, Özden Hanımı kahve yapma bahanesiyle gelininin yaptığı yemeği kontrol etmekle suçluyor. Özden Hanım, kahve yapmak için mutfağa giriyor. Çiğdem Hanım ve diğer kaynanalar bu yaptığını eleştiriyor. Çiğdem Hanım, Özden Hanımın amacının gelininin yaptığı yemeği kontrol etmek olduğunu söylüyor. Özden Hanım ve diğer kaynanalar arasında bu durum gerginliğe yol açıyor.


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU 14 OCAK


Günün en yüksek puanını elde eden ismin belirlendiği programda her zaman olduğu gibi yemek tadımlarının ardından puanlama sonuçları açıklandı.


Günün en düşük puanını alan gelini 8 puanla Elif olarak belirlendi.


Salı gününün en yüksek puanını alan gelinleri ise 14 puanla Aleyna ve Betül oluyor. Yapılan kura çekimi sonrasında çeyrek altına kavuşan yarışmacı ise Betül oluyor.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS